anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

prosba o naprawe tego problemu

Client:87296636
#10 Popularyzator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  to jeden z setek produktow gdzie wystepuje jeszcze jedne problem o chinczykach pisalem na tym przykladzie gdzie indziej .wiem ze dla szanownych moderatorow to to samo ale tak NIE jest : chce kupic a przed zakupem  porownac ceny zaworu JEDEN CAL ..dlaczego sa dziesiatki ofert z zaworami w innych rozmiarach przypisanych do 1 " ???? Tak jest praktycznie z kazdym produktem ..to samo szambo w dziesiatkach OPINII   https://allegro.pl/oferta/zawor-kulowy-kurek-1-cal-z-srubunkiem-gw-gz-dlawik-dn-25-wz-mosiezny-16011...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87296636 dziękuję za Twoje zgłoszenie! W tym produkcie jest zawór z parametrem 1 cal. Oferta, którą wskazałeś nie powinna być połączona z produktem, ponieważ  Średnica przyłącza to 3/4''. Zgłosiłam już to. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:87296636
#10 Popularyzator#

Noo dziekuje i za rowno miesiac 4 lata z nami na Allegro 🙂 Jako praktycznie jedyna Moderatorka ktora walczy lub probuje ..Dzieki :)) Reszta kopjuj wklej skrypty z odpowiedziami .  Co do oferty - Ale tego sa setki jak nie tysiace tak skopanych ......i jak mam wyeliminowac chinskie oferty z najlepszej ceny? jeszcze aby mozna bylo wybrac same ze smart ......ok   jest jescze jedna sprawa ale nie na publicznym forum  -znamy sie z innego konta i nie moge znalezc  Twojego maila /..poprosze jesli mozna raz jeszcze .. 

oznacz moderatorów

Client:87296636
#10 Popularyzator#

@la_nika Noo dziekuje i za rowno miesiac 4 lata z nami na Allegro 

Client87296636_0-1729257749246.png

 

 Jako praktycznie jedyna Moderatorka ktora walczy lub probuje ..Dzieki :)) Reszta kopjuj wklej skrypty z odpowiedziami .  Co do oferty - Ale tego sa setki jak nie tysiace tak skopanych ......i jak mam wyeliminowac chinskie oferty z najlepszej ceny? jeszcze aby mozna bylo wybrac same ze smart ......ok   jest jescze jedna sprawa ale nie na publicznym forum  -znamy sie z innego konta i nie moge znalezc  Twojego maila /..poprosze jesli mozna raz jeszcze .. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87296636 dziękuję za miłe słowa 🙂 To już 4 lata, no proszę jak czas szybko leci. 
W przypadku produktu, który podesłałeś, to parametr Średnica przyłącza jest parametrem identyfikującym, więc szczególnie, że zgłosiłam oferty, które miały inną wartość w tym parametrze, powinno to zostać odzielone, a dalsze łączenia ofert z inną wartością niemożliwe. Rozumiem, że masz na myśli nie tylko ten jeden produkt, jednak możemy podejmować działania na konkretnych ofertach, jeśli widzisz takie błędne połączenie, bedziemy bardzo wdzięczni za ich zgłoszenie. 
 Możesz w filtrach w wyszukiwaniu ofert konrektnego produkty zaznaczyć filtr "Allegro Smart!", wtedy wyszukamy tylko oferty z dostawą Smart!
W tej drugiej sprawie możesz napisać na spolecznosc@allegro.pl jednak odpowiedź otrzymasz na forum, ponieważ nie kontaktujemy się e-mailowo (oczywiście odpiszę tak, aby nie podawać żadnych wrażliwych informacji). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:87296636
#10 Popularyzator#

  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_ Gdzies mam maila bezposrednio poszukam -a bardzo chetnie bedziemy mysle wszyscy zglaszac nieprawidlowsci juz siadam poswiece tydzien z zycia aby wam moderatorom ulatwic prace dac liste kilkuset interesujacych mnie pozycji i robic za was wasza robote Tak ale kiedy zaczniecie nam placic fizyczna kase ...moze zgodzimy sie ewentualnie na monety? no nie wiem 

oznacz moderatorów

Client:87296636
#10 Popularyzator#

cos sadze ze tym razem sie przeliczyliscie i regula "dziurawego wiadra " odbije sie wam czkawka ..znaczy sie zwolnieniami czego nikomu nie zycze, ja wstrzymalem kikadziesiat czekajacych nowych pozycji ...nie kupie tu nic do czasu kiedy ktos u was znajdzie najblizsza sciane ,  pochyli sie i  rozpedzi ale na maxa 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@la_nika 4lata? 🍾

oznacz moderatorów