anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedmioty same pojawiają się w koszyku

Client:39842453
#7 Wielbiciel#

Witam, od jakiegoś czasu losowe przedmioty same pokazują mi się w koszyku, mam 2 stopniowe logowanie i kilkukrotnie wylogowywalem wszystkie urządzenia. Nikt poza mną nie ma dostępu do konta ani mojego telefonu a mimo to co jakiś czas mam dodane przedmioty w koszyku których nawet nigdy nie szukałem

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

LEW433
#21 Demiurg#

Az takich cudów to tu nie widziałem, ale nigdy nie mów nigdy.🤣 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Nie mogą się przedmioty  same pokazywać w koszyku  puki nie zostaną tam dodane.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39842453 Zmień proszę swoje hasło w tej zakładce, a następnie skorzystaj z opcji "wyloguj ze wszystkich urządzeń" dostępnej na dole strony. 

_HolaOla__0-1648921880903.png

Mam jeszcze jedno pytanie, czy te przedmioty tylko dodają się do koszyka? Czy doszło również do zakupu i płatności? 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:39842453
#7 Wielbiciel#

Tylko lądują w koszyku, nigdy zakup nie był zrobiony, jak wspomniałem mam 2 stopniowe logowanie więc nawet jakby ktoś znał hasło to bez mojej zgody nie zaloguje się i wszystkie inne urządzenia są wylogowanie

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

To raczej niemożliwe. 

Pousuwaj towary z koszyka, przeskanuj komputer kilkoma programami, zmień hasło do Allegro, nie udostępniaj go innym. A może jesteś w tzw. grupie rodzinnej czy domowej? - Nie wiem już jak to się na All nazywa. Nie zaprosiłeś kogoś przypadkiem do takiej grupy?

oznacz moderatorów

Client:39842453
#7 Wielbiciel#

Nikogo nie zapraszałem i nikt nie ma dostępu, pc czysty i takie podstawowe czynossci wykonałem przed napisaniem tego postu. Wydaje się być niemozliwe a jednak się dzieje i szukam rozwiązania. Póki co od kilku dni jest spokój i nie mam dziwnych przedmiotów w koszyku ale sytuacja mega dziwna 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Bywają tu posty użytkowników, którym same się kupują towary z koszyka. 

oznacz moderatorów

Client:39842453
#7 Wielbiciel#

Jakiś czas był spokój a dziś znowu pokazały mi się rzeczy w koszyku których nigdy nie szukałem ani mnie nie interesują...allegro.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39842453 Czy po pierwszym zgłoszeniu zmieniłeś hasło i wylogowałeś się ze wszystkich urządzeń, jak radziła Ola?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

maccoy
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

aby nie zaczynać nowego wątku. U mnie dzieje sie dokładnie to samo. wprowadziłem 2 stopniowe logowanie, wylogowałem ze wszystkich urzadzeń, zmeniłem hasło. Dziś w koszyku znów widzę przedmiot, którego nigsy nie dodawałem, poprzednio było takich przedmiotów więcej. Czy jest mozliwe sprawdzenie z jakiego urzadzenia te przedmioty zostały dodane?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@maccoy korzystasz z komputera czy z telefonu? Z aplikacji czy z przeglądarki?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Więcej tu postów o ginięciu ale jakiś czas temu o pojawianiu się też widziałam. I to był inny temat niż ten. To pierwsze bardziej kłopotliwe, bo łatwiej usunąć niż dodać na nowo to pewnie częściej zgłaszają. Coś chyba nie do końca działa w systemie i zamianka w koszykach następuje ale nikt błędu nie udowodnił to nic nie zrobią....

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Tak się dopytuję bo ja przeglądając na telefonie oferty niejednokrotnie kciukiem przypadkiem dodaje przedmioty do koszyka.

oznacz moderatorów

Ataegina
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem. Dostałam maila o tytule: Coś wpadło do Twojego koszyka. Pom przejściu do koszyka faktycznie był przedmiot, którego nie dodawałam. Jestem zalogowana do Allegro tylko na swoim komputerze i telefonie, do których nikt poza mną nie ma dostępu (chyba, że służby przez jakieś szpiegowskie oprogramowanie).

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Ataegina Sugeruję, abyś w razie czego zmienił hasło do logowania. Sprawdzaliśmy to już i nie ma możliwości, by produkty same się dodawały do koszyka. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Pioneer-Kamilo
#7 Wielbiciel#

No niestety  wczoraj u mnie też e mail i czary Mary produkt sam pojawił się w koszyku allegro  i nie ma opcji aby zrobił to ktoś z domowników     dzisiaj znowu powtórka dziwne rzeczy dzieją się na allegro     ( wcześniej przeglądałem produkty o podobnej tematyce )  

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Dziwne, bo dzisiaj zaobserwowałem u siebie kilka przedmiotów w koszyku od mojej konkurencji, na swoim firmowym koncie. 

Usunąłem je czym prędzej, zmieniłem hasło  do konta allegro i hasła aplikacji, odświeżyłem tokeny powiązanych z kontem, usunąłem zapisane karty płatnicze,  wylogowałem się ze wszystkich urządzeń. Nadmieniam że mam dwustopniowe uwierzytelnianie. 

Ciekawym jestem na ile prawdopodobne jest włamanie na konto i żart? A na ile działanie słynnych algorytmów Allegro, bo to może one same dodają produkty do koszyka. 

No chyba że samemu przez przypadek oglądając strony dodajem je do koszyka,... .. tym bardziej dziwne że raczej jestem uważny i od 20 lat na allegro taka sytuacja się nie zdazyła. 

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@Halfrunt @Pioneer-Kamilo a macie może włączoną opcje "połącz te same oferty"? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pioneer-Kamilo @Halfrunt nie ma technicznej możliwości, żeby produkty same dodawały się do Waszych koszyków. Jedyna możliwość to, że jesteście zalogowani na swoim koncie na kilku urządzeniach i gdy ktoś nieuprawniony ma do nich dostęp, dlatego polecam wylogować się ze wszystkich urządzeń i zmienić hasło. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów