anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przedsadowe wezwanie do zapłaty

Idź do rozwiązania
K_Sobiepanek
#3 Debiutant#

Dzień dobry, nasza sąsiadka otrzymała przedsądowe wezwanie do zapłaty (46 zł). W piśmie nie ma innych danych poza numerem klienta i pani nazwiskiem i adresem. Pani (86 lat) nie korzysta z allegro. Możliwe jednak, że ktoś z rodziny podał jej dane. Czy jest opcja przesłania skanu pisma do Allegro i potwierdzenia, czy jest autentyczne?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Halfrunt
#15 Entuzjasta#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  możecie pomóc, podać np. adres e-mail do wysłania skanu?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A skąd wiedza że to od Allegro?: spróbuj zapytać na  czacie: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10

oznacz moderatorów
K_Sobiepanek
#3 Debiutant#

Przyszło w kopercie Allegro i wpłata ma być na Allegro. Wygląda jak podobne prezentowane w tego typu zapytaniach listy. Tylko Pani nie korzysta z allegro.

oznacz moderatorów
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Sprawa jest przecież bardzo prosta. Jak ta Pani ma 86 lat i nie korzysta z Allegro - to po prostu nie ma się czego obawiać. Jak nie ma konta na Allegro, jak nic nie kupowała , to ma czyste sumienie...

@K_Sobiepanek - a możesz napisać od kogo jest to "przedsądowe wezwanie do zapłaty"? Jeśli ta Pani nie zawierała żadnych transakcji na Allegro, to takie wezwanie można sobie włożyć "głęboko w 4-ry litery". Nawet jak ktoś zamawiał towar za pobraniem (to jest najczęstszy problem) , wskazał ją jako odbiorcę i przesyłka nie została odebrana. Ta Pani nie była stroną transakcji, nie zawierała żadnej umowy. 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  co o tym sądzicie?

oznacz moderatorów
K_Sobiepanek
#3 Debiutant#

Dziękuję, przesłałam zapytanie do doradcy Allegro.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@K_Sobiepanek Prześlij zdjęcie wezwania do zapłaty i adres sąsiadki przez ten formularz. Sprawdzimy czy jej dane nie zostały wykorzystane do założenia konta w Allegro. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów