anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelew tradycyjny (przekaz pocztowy) nie dotarł do sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
16121961
#7 Wielbiciel#

zapłaciłam za zakupy w dniu 30 03 2020 pieniadze nie dotarly do sprzedajacych.

20200402_145614.jpg

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#

Opisz problem dokładnie, krok po kroku, jak było, jak płaciłeś, na Allegro, na Allegro Lokalnie, przez PayU, zwykłym przelewem? Zdjęcie jest niewidoczne, ukryte.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96 zdjęcie nie będzie widoczne ponieważ znajdują się na nim dane osobowe,

@16121961 jest to płatność przekazem w banku (przelew tradycyjny), która trwa do kilku dni roboczych 5-6. 

W obecnej sytuacji, która panuje na rynku Twoja płatność może się przedłużyć i sprzedający otrzyma pieniądze po weekendzie. Wyślij mu potwierdzenie przelewu i zaczekaj cierpliwie. Jeśli nic się nie zmieni - odezwij się do nas w poniedziałek.

Zachęcam również do zapoznania się informacjami na temat tradycyjnych przelewów tutaj.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
16121961
#7 Wielbiciel#

Zapłaciłam przez Pani w banku spółdzielczym. Pani w banku powiedziała że pieniądze poszły nie powinno być problemu.przelew u mnie jest czytelny.odnosnie tej sprawy od wczorajszego południa czekam na tel od allegro.nikt się nie odzywał.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@16121961 co masz na myśli pisząc, że czekasz na telefon od nas? Skorzystałaś z naszego Centrum Pomocy i wybrałaś opcję, by nasz pracownik oddzwonił do Ciebie? Czy chodzi może o telefon od sprzedawcy? 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@16121961 Rozumiem że wybrałaś płatność Payu - przelew, czy poprawnie uzupełniłaś tytuł nic nie zmieniałaś bo to jest bardzo ważne przy poprawnym zaksięgowaniu do danego sprzedawcy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Trzeba było od razu tak napisać, otrzymałbyś odpowiedź już dwie godziny temu. W poniedziałek - wtorek sprzedający otrzyma wpłatę, a Ty zobaczysz status swojej płatności jako "zakończona" w zakładce Kupione.

oznacz moderatorów
16121961
#7 Wielbiciel#

Nadal mam niezaplacone zakupy.Jak mam szukać tego przelewu

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@16121961 Idź do tej pani w banku, prawdopodobnie wzięła od Ciebie pieniądze i nie wykonała przelewu za zakupy. Złóż w banku reklamację.

oznacz moderatorów
16121961
#7 Wielbiciel#

Mam dosyć. To się ciągnie 10 dni.Bank systemie ma że poszło.Do Payu nie można się dodzwonić.45 minut to chyba przesada czekać na konsultanta.Jutro zgłaszam oszustwo.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nic na razie nie zgłaszaj, zapytaj Allegro przez formularz, co z Twoją płatnością;

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f&subjectId=dd1481bc-6...

oznacz moderatorów