anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywitalnia dla starych wyjadaczy i nowych wilczków, lista łobecności

atarog
#12 Orędownik#

Jak chcecie, możecie zostawić swój ślad. Odcisk palca, dłoni, nosa, ust, byle nie sikać!
Pozdrawia Was czule atarog.

oznacz moderatorów
552 ODPOWIEDZI 552

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

Witaj Edysiu 🙂 Czy też wypiękniałaś jak ja ?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@aussie_2007Tu się miało podpiąć!!!! Witaj Edytko 🙂 Miło Cię widzieć 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

@atarog, a wiesz? To ciekawe w sumie jest, że tak człowieka domyślnie od razu w portki i pelerynę ubierają. Staruszek Zygmunt F. miałby pewnie jakąś teorię na ten temat. 🤔 😉

@Vryko, no wiem,  doczytałam. 🙂 Mam tylko wątpliwości, czy dotrwam do zaszczytu. Ale mój kangur czeka grzecznie, wygrzebany z czeluści archiwum, odkurzony i gotów do harców.
A Ty wiesz, Wąpierzu, żeś mi ostatnio wierszem o Lunei się przypomniał? 🙃

@WREDZIA-W1 , wypiękniałam jak jasna cholera! Aż dziw, że w gazetach o tym nie piszą codziennie. 😂
Witaj, MUA. Tęskniłam bardzo. 💚


Admiralicji także serdeczne dzień dobry . I proszę... Oddajcie ludowi  mydło i fora tematyczne. Potencjał jest. Doświadczenie jest.  I @wojtus-fajny (kłaniam Wojtusiowi! 💚) na szczęście też jest. To jest całkiem dobry fundament dla AiS. 🙂

oznacz moderatorów

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

Ale com skopała w małpie @WREDZIA-W1 , że się wyżej pozajączkowało, to nie mam pojęcia. 😛

 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@aussie_2007 przez 10 minut od napisania macie możliwość edycji własnego posta 🙂

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

@msniezekdzięki, zapamiętam. 🙂
@-cmoki-  hłe, hłe... Wilka z lasu wywołać nietrudno. Ale zająca - to już coś! 😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

Przywróćcie stare forum!!!! Było czytelne. Patrz ile tu pustej, białej przestrzeni i się robią z tego dziesiątki stron!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@iły Macieju, czy Waść widzisz beznadzieję tego foruma? Trza latać po 11 stronach!!! A białe toto i puste.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

-cmoki-
#9 Pomysłodawca#

@aussie_2007 @Nie trzeba mnie wywoływać 😎

Jestem 😁

oznacz moderatorów

wojtus-fajny
#9 Pomysłodawca#

@aussie_2007   🤗 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@aussie_2007  No, miło Cię, Iskierko, znów widzieć 🙂 I ja tęskniłam. Mam nadzieję, że przywrócą stare forum, bo to jest do doopy niepodobne!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@aussie_2007 Witam w Przywitalni Edycjo, jak dobrze i miło Cię widzieć! I mnie się serce raduje na widok znanych nicków. Tyle fajnych wspomnień... Dopiero wczoraj mnie tu przywiało; zalogowałam się, prześledziłam cały wątek, a dzisiaj... odważyłam się zagaić. Ale przedtem cóż widzę: z wczorajszego Nowicjusza (nowicjuszki? hłe, hłe) dziś awansowałam do Obserwatora... No szybko tu awansują 😄, tak prawie za nic?
Podziwiam Twój entuzjazm w kwestii fundamentu pod reaktywację, jednakowoż go nie podzielam. Myślę, że to już mało prawdopodobne i tu zacytuję klasyka*:
"Nie wskrzesimy tego trupa
słoń, parasol, kał i d..."
*jaamnik, listopad 2014

A może się mylimy? I ja i klasyk?

Wojtusia tu widziałam, ojej.
@wojtus-fajny Wojtek, Ty wielkoludzie, ściskam Cię w pasie! O, pardon, to nie pas, pas jest wyżej (spąsowiałam). No i wyszedł mi faux-pas.

I Romkę, ojejej.
@romanach Romciu, zalegasz, oj zalegasz w mojej pamięci, w tej dobrej naturalnie.
Przytulam, delikatnie 😀

I przy okazji ciepło pozdrawiam wszystkich Nowicjuszy, Wielbicieli, Popularyzatorów, Pomysłodawców, Zapaleńców i Obserwatorów.
Moderatorów też wypadałoby pozdrowić. Toteż pozdrawiam.

Tak więc i ja zostawiam tu swój "odcisk palca", słowo honoru, że nie środkowego😄

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@szymela54   odcisk jak odcisk, bylebyś go nie podnosił pionowo do góry 🙂

oznacz moderatorów

wojtus-fajny
#9 Pomysłodawca#

@szymela54 @romanach @aussie_2007 

W takiej ciszy - tak ucho natężam ciekawie

Że słyszałbym głos z Litwy.       ...

😗

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@wojtus-fajny  Że niby "Jedźmy, nikt nie woła"? Ale zważ, że (dwie strofy wyżej): "Tam z dala błyszczy obłok - tam jutrzenka wschodzi".
Imaginujesz Waść? JUTRZENKA!!!

Wojciechu, buziak ode mnie siarczysty!

oznacz moderatorów

wojtus-fajny
#9 Pomysłodawca#

@szymela54 No witaj Jutrzenko swobody, zbawienia za Tobą słońce!

Ale choćbym, nie wiem jak wzrok i słuch wytężał, to ani tu swobody, ani słońca, ani kogut na rano nie pieje. To pies raczej owdzie zawyje, uwiązany do drzewa Granatu.

Bury Wojtek, nurząc się w parze sapiącego parowozu, gdzieś na krańcach Rzeczypospolitej, odchodzi nucąc smutno: Przejdą lata i wieki przeminą. Pozostaną ślady dawnych dni...

Ale odbuziaczam się szczerze i serdecznie i @szymela54 i @aussie_2007 i oczywiście @romanach 

oznacz moderatorów

romanach
#9 Pomysłodawca#

Kochani - serdeczne dzięki, że jeszcze mnie pamiętacie. Dałam głos kilka razy, ale ni cholery nie jestem w stanie się połapać w odpowiedziach - ODDAJCIE DRZEWO, CHOLERNI PROGRAMIŚCI! Co komu przeszkadzała stara, dobra cafe! Piszę sobie a Muzom bez pojęcia, do kogo to trafi i kto okiem zahaczy akurat o MÓJ post.  Cieszę się, że jeszcze dinozaury nie wymarły... ale co to za przyjemność tylko klikać bez możliwości dania buziaka Wojtusiowi, Eli czy Ędycji, o Bełacie nie zapominając. Najlepszy dowód na to, że to badziewie jest do rzyci, to fakt, że nawet Aurelka się poddała. To to dopiero ja - blądi komputerowa. Ale czytam i wspominam licząc na to, że Maciek ściągę sobie zrobi ze starej cafejki i będzie jak kiedyś. Przynajmniej mam taka nadzieję.

Na razie całusy i czekanie ma lepsze czasy, a właściwie cafe...

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@romanach  Romcia Ty już tak nie marudaj, że Wojtusia nie możesz wybuziaczkować. Daj łapsko i poprowadzę jak masz to zrobić, bo tyle to już łyknęłam.
W polu gdzie masz pisać wklep małpę i po lewo ukażą się nicki z wątku. Wybierasz i wołasz tym samym danego użyszkodnicka. Możesz też inny nicek z poza wątku wołać byleby po małpie go wpisać. No a jak już zawołasz to całuj do woli 😄  😘

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

AureIia
#9 Pomysłodawca#

@romanach dostałam maila, że się odezwałaś, sprawdziłam, ze na 10 stronie post i po zalogowaniu przewijalam do 10, by tu trafić.  Tylko przywitać się chciałam z Tobą i uciekam, nie da się tego czytać, kto, z kim itd. Na telefonie widzę 1,5 posta 😞 papa, buziaki, może i oby jeszcze do zobaczenia! 

oznacz moderatorów

aussie_2007
#9 Pomysłodawca#

Koszałku najmilejszy! 💚 Nawet jeśli mój ulubiony Klasyk miał rację z tym słoniem, parasolem i innymi szpejami, to czyż nie warto było spróbować tej resuscytacji, by znaleźć w skrzynce powiadomienie, że @szymela54 jest z nami? 
No pewnie, że tamto "se ne vrati", cytując innego Klasyka, czyli @romanach . Ale radością nie mniejszą niż te harce niegdysiejsze jest fakt, że wciąż ma się z kim je powspominać. Całus, ukłon i dygnięcie Koszałkowi składam! 🙂

oznacz moderatorów