anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywrócenie zakończonej dyskusji

Frances11
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, proszę o pomoc @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ , bo widziałam, że już komuś pomogły w ponownym otworzeniu dyskusji lub kogokolwiek innego kto ma taką możliwość. Przez pomyłkę zamknęłam dyskusję (oznaczyłam jako rozwiązaną).

Numer zamówienia 5352fa61-3a01-11ef-85a3-313e14c8f5a9, zakup z dnia 4 lipca 2024, przedmiot niezgodny z opisem, odesłałam przedmiot na swój koszt, sprzedający odebrał paczkę 31 lipca 2024 (Data zgłoszenia i numer zwrotu 19 lip 2024 08:32 PQZR/2024), do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za zakup.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Frances11
#1 Nowicjusz#

Dodam, że pisałam już w tej sprawie dwa razy do allegro, ale nikt nie odpowiedział 😕 a konto sprzedającego zostało po zakupie zablokowane więc najprawdopodobniej natknęłam się na oszusta  😕

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Ale przecież masz tam opcję samodzielnego zgłoszenia w sprawie ponownego otwarcia sporu.

 

Na górze "Dyskusja zakończona. Nie możesz porozumieć się ze sprzedającym? Zgłoś ponownie problem." Gdzie ostatnie zdanie jest linkiem do formularza.

oznacz moderatorów

Frances11
#1 Nowicjusz#

Właśnie tam pisałam

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Allegro ostatnio ma opóźnienia w odpowiedziach, zapewne przez to, że jest ogromna ilość pytań i skarg na ich nowy, jakże "wspaniały" system wyświetlania ofert.

oznacz moderatorów

Frances11
#1 Nowicjusz#

W takim razie wychodzi na to, że muszę uzbroić się w cierpliwość 🙄 Dzięki!

oznacz moderatorów