anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Zagrożenie zneutralizowane" - komunikat Avast na Allegro [23.02.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

screenshot.2555.jpg

oznacz moderatorów
505 ODPOWIEDZI 505
kurator58
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo od wczoraj, nic nie działa, jak należy20230224_123016.jpg😡

oznacz moderatorów
gustek
#7 Wielbiciel#

Próbowałem znaleść kontakt zeby was powiadomić ze strona allegro wysyła wirusa który wyłapuje mój awast, szlag mnie trafiał bo takiego kontaktu nie ma i juz miałem to olać, gdyby nie to ze zrobiłem screena i nie miałem sumienia wywalić, pisze tu ale jestem tak zirytowany ze mam to w d... co z tym zrobicie

avast blokuje:

assets.allegrostatic.com bo jest zainfekowany JS:Includer-BJD[Tr]

oznacz moderatorów
mirek_963
#1 Nowicjusz#
oznacz moderatorów
cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

Myślałem że coś się u mnie sknociło, a tu problem na większą skalę.

oznacz moderatorów
janek1140
#2 Obserwator#

U mnie to samo na avascie.

oznacz moderatorów
vonPudlitz
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. Do tego dochodzi problem z logowaniem przy wyczyszczeniu przeglądarki. Przycisk zaloguj nieaktywny. Sprzedaż od wczoraj praktycznie nie istnieje.

oznacz moderatorów
lelewel3
#7 Wielbiciel#

Mam problem z logowaniem 1. Antywirus AVAST stale wysyła mi komunikat . 2 Po wpisaniu loginu i hasła pomarańczowy pasek  zaloguj nie jest aktywny .Chcę kupić książkę klikam kup teraz ale chociaż pasek ten jest aktywny to operacja zakupu nie jest zatwierdzana ,nie da się też usunąć czegokolwiek z koszyka 

skan.jpgscan 2.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz problem z antywirusem to go wyłącz na chwilę i zobacz co się dzieje.

oznacz moderatorów
FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Co znaczy wyłącz go na chwilę ?

15 sekund Wenty wystarczy 🙂  no chyba wystarczy żeby się zainfekować  🙂

A tak na poważnie ; jeśli mam taki komunikat to w życiu nie wyłączę swojego antywira. Raczej zainstaluję innego i sprawdzę czy ten komunikat o wirusie - trojanie też się pojawia. 

Pozdrawiam

Grzegorz

oznacz moderatorów
sp6vxh
#7 Wielbiciel#

To już chyba nie są żarty - może to atak rosyjskich hakerów, a może zwyczajnie pazerność nowych udziałowców. Na allegro ponad 20 lat a tu takie cuda... Na maila dziesiątki niechcianych ofert od allegro, a w czasie zakupów najlepsze oferty wyświetlają się się w firefox jak prawowici potomkowie królów z błękitnych linii - spaprani genetycznie, niemożliwi do zatwierdzenia i pełni ostrzeżeń o przekierowaniach do trojanów. Czyżby rocznica rozpoczęcia wojny przez rosję miała być dniem zakończenia działalności Allegro??? Czekam 24 godziny na uporządkowanie tego bałaganu po czym zamykam konto na allegro po ponad 20 latach udanych zakupów. I wsadźcie sobie w nos świeżo odnowione konto smart - niemożliwość zakupu najtańszych ofert i ciągłe alerty z Avasta plus pełna skrzynka pocztowa śmieci po każdym zakupie to wystarczające powody aby Was pożegnać. Na zawsze. A tak nam było dobrze razem. Szkoda żeście to spieprzyli.

Z wyrazami uszanowania,

jakiś tam ciul który przez lata przepuścił przez Wasz portal kilkaset tysięcy złotych.

oznacz moderatorów
ZN_MT
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Dzień dobry.

Od wczoraj jest problem z działaniem portalu. Nie można sie zalogować (powiadomienie o trojanie).

Proszę o informację kiedy zostanie rozwiązany problem?

pozdrawiam

oznacz moderatorów
vonPudlitz
#8 Zapaleniec#

Spróbowałem coś kupić i "kup teraz" działa dopiero po wyłączeniu antywirusa. Grubo!

oznacz moderatorów
osik_2004
#9 Pomysłodawca#

 

Ja też, ja też, ja też xD

Wbijam na główną i wyskakuje.

 

obraz_2023-02-23_193837807.png

oznacz moderatorów
_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Co znowu allegro dzisiaj dodało, że co chwilę się AVAST włącza i ogłasza ..zagrożenie zneutralizowane. Jakieś ulepszenia?

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

hakiery dane ściongajo

oznacz moderatorów
PewelBeam
#8 Zapaleniec#

nadal ?

oznacz moderatorów
PewelBeam
#8 Zapaleniec#

ja to samo mam  nawet z koszyka nic sie nie da skasowac juz myslalem ze jakis wirus  teraz skanuje calego xd

oznacz moderatorów
_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

ciągle to samo

oznacz moderatorów
PewelBeam
#8 Zapaleniec#

tak myslalem ze cos jest nie tak teraz skasnuje caly komputer xD  ale wiem ze jest git

 

oznacz moderatorów
Client108455088
#8 Zapaleniec#

ciekawe co tym razem chce wyłudzić allegro, ciasteczka to za mało do wciskania swoich propozycji

oznacz moderatorów