anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Zagrożenie zneutralizowane" - komunikat Avast na Allegro [23.02.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
Starwars_pl
#9 Pomysłodawca#

screenshot.2555.jpg

oznacz moderatorów
505 ODPOWIEDZI 505
tomaswoj7
#8 Zapaleniec#

Ale co to ma niby zmienić, skoro niby witryna allego została oznaczona jako "czysta" a moja baza danych jest z przed 10 minut. W czym mają pomóc te screeny się pytam? Bujać to ja ale nie mnie

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@tomaswoj7 gdybyś przeczytał załączony przeze mnie zrzut, wiedziałbyś. Pracownik Avast napisał tam, że jeżeli aktualizacja nie pomoże, proszą o przesłanie takich właśnie zrzutów w celu dalszego sprawdzenia. Mi te zrzuty nie są do niczego potrzebne, prześlemy je dalej.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
tomaswoj7
#8 Zapaleniec#

Przeczytałem wasz załącznik i za pierwszym razem zrozumiałem, nie potrafię jedynie pojąć przesyłania screenów, czy jeżeli milion użytkowników allegro będzie miało dalej ten problem to rozumiem, że Avast rozpatrzy milion screenów? Czy czegoś tu nie kumam, szefie oczaruj mnie swą wiedzą 

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@tomaswoj7 nie, miliona nie potrzebujemy. Wystarczą nam dwa (z najnowszym numerem wersji bazy wirusów i z komunikatu), zrobione teraz, a przynajmniej po godzinie 20:00. Na razie takich nie dostaliśmy.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
LEPROSY88
#8 Zapaleniec#

obraz_2023-02-24_230543658.png

oznacz moderatorów
tomaswoj7
#8 Zapaleniec#

IMG_20230224_231233.jpg

 świeższa o tej godzinie nie będzie. Screenów z komunikatem jest tu już kilka także do roboty.

oznacz moderatorów
Client:115844631
#2 Obserwator#

Witam Mam problem z wiadomościami na Allegro jak wchodzę w wiadomości wyskakuje jakiś wirus i nie mogę nic odczytać 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:115844631 Hej, odpisałam Ci już w innym założonym przez Ciebie wątku. Proszę podaj tam informacje, które wskazałam. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Seba_stian_c
#1 Nowicjusz#

Witam, niw eidzę żadnych wiadomości, za każdym razem jak chce odczytać wiadomość wyskakuje mi okienko z informacją że zagrożenie zostało zaktualizowane, mam płatna wersję programu antywirusowego Norton360

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Seba_stian_c prosimy o zrzut ekranu z tym okienkiem, o którym piszesz. Bez tego nie jesteśmy w stanie zweryfikować sprawy.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
pol7719
#1 Nowicjusz#

avast blokuję stronę allegro nie można nic kupić nie można uregulować płatności.wyświetla się komunikat o zgrożeniu wirusem trojan

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@pol7719 to błędny komunikat Avast. Zaktualizuj bazę wirusów, powinno pomóc.

Screenshot 2023-02-24 at 16.35.58.png

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
AGM_MG
#7 Wielbiciel#

U mnie wydaje się, że pomogło, dziękuję.

 

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

kiedy allegro  to naprawi - mam już kolejne zgłoszenie od kupującego

 

meduza_0-1677270952770.png

 

oznacz moderatorów
msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@meduza przekazuj klientom, żeby zaktualizowali bazę wirusów w swoim programie antywirusowym. To powinno pomóc. Można ewentualnie dodać Allegro do wyjątków w programie.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
LEPROSY88
#8 Zapaleniec#

przecież   aktualizacja bazy nic nie daje?😓

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

jak mam przekazać kupującym - prorok jestem i cudotwórca żebym wiedziała kto będzie u mnie kupował ?

zadzwoniło 2 stałych kupujących ze nie mogą kupić bo na mojej stronie jest wirus

sprzedaż padła  - kto kupi jak widzi taki komunikat

oznacz moderatorów
Adam221213
#9 Pomysłodawca#

Nie jestem sprzedawcą więc nie wiem, ale spróbuj przez APLIKACJE allegro.

Nie mam pewności jednak czy jako sprzedawca można odpowiadać klientom na telefonie.

oznacz moderatorów
Starkrak
#9 Pomysłodawca#

Allegro chce abyś załatwił problem za nich. Minęło ponad 24 godzin od powstania problemu. I ani na stronie głównej Allegro ani w wiadomości email nie powiadomili swoich klientów o awarii/problemie. Dla nich to 2 kliknięcia myszką i wszyscy użytkownicy Allegro wiedzą, że jest problem. No ale Allegro myśli nie zrobimy tego bo o awarii dowie się parę milionów osób. Lepiej jak sami użytkownicy wyślą mejle do swoich klientów to może o awarii dowie się tylko kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Tym sposobem Allegro chce zamieść pod dywan problem. Mówiąc "ćsiii, nic się nie stało". Tylko szambo chyba się już wylało. Bo ludzie widząc trojana na stronie Allegro namawiani są przez support do ominięcia skanowania strony Allegro. Teraz pytanie uwierzyć specjalistycznej globalnej firmie zajmującej sie zwalczaniem wirusów czy lokalnemu sklepowi internetowemu?

oznacz moderatorów
stagraczynski
#7 Wielbiciel#

przecież aktualizacja bazy klientów nic nie daje mam bazę z 20:03  i dalej ten sam trojan

oznacz moderatorów