anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty 0 mbank placówka

zokus19
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

 

wczoraj złożyłam wniosek o raty 0% w mbanku, dzisiaj rano dostałam informacje, że przeszedł mail weryfikacyjny, ale mam udać się osobiście do banku podpisać umowę (przez przypadek placówka znajduje się 400 km od mojego miejsca zamieszkania) więc postanowiłam nie zawierać umowy pożyczki. Czy gdy zignoruję tą wiadomość i nie podpisze umowy wniosek zostanie anulowany? Jeśli tak, to po ilu dniach? Chcę mieć pewność, zanim kupę przedmioty w innym banku.

 

Treść maila:

miło nam poinformować, że Twój wniosek o pożyczkę rozpatrzyliśmy pozytywnie. Przyznana dla Ciebie kwota kredytu wynosi ... 

Niestety nie mogliśmy potwierdzić Twojej tożsamości, dlatego nie zawarliśmy umowy o pożyczkę.
Umowę możesz podpisać, w placówce którą wybrałeś we wniosku kredytowym...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@zokus19 jak nie podpiszesz to umowy nie będzie 🙂 to czemu wybrałaś bank 400 km od miejsca, zadzwoń pewnie można podpisać umowę w innym oddziale 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

zokus19
#2 Obserwator#

domyślam się, że jak nie podpiszę to nie będzie, ale czy dostanę informację, że wniosek zostal anulowany, czy nie?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma podpisu,nie ma umowy. Sądzę że jakiś wniosek anulowany jest  nie potrzebny.Możesz napisać do banku i się zapytać.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Twój zakup ratalny w takiej sytuacji po pewnym czasie (kilkanaście dni)  zostanie anulowany, zobaczysz to w odpowiedniej zakładce swojego konta. To co robi bank jest niezgodne z zasadami opisanymi przez Allegro, ponieważ Allegro zapewnia o przyznaniu rat on-line, bez wychodzenia z domu. Allegro nigdzie, w żadnych materiałach nie wspomina o konieczności podpisania uowy ratalnej osobiście, w placówce banku.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zokus19 Dlaczego potwierdzenie tożsamości nie było możliwe? Czy wykonałeś przelew weryfikacyjny ze swojego konta bankowego?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów