anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty inbank

bbasi1
#2 Obserwator#

Witam serdecznie:) Mam takie pytanie. Wczoraj dokonałam zakupu smartwatcha na raty. Dostałam odp z banku o przyznaniu kredytu i umowę z informacjami o ilosci,wysokości i terminie spłacania rat ale nie dostałam żadnego potwierdzenia ze strony allegro że zakup został zfinalizowany i ze kupiony przedmiot rozpoczął drogę do mnie. Zakupu przez internet dokonałam wczoraj 11.10 i nadal nie mam zadnej informacji od sprzedajacego ze towar jest mój. Czy to normalne?

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

xyz96
#21 Demiurg#

Robiłaś przelew 1.01 zł w celu potwierdzenia danych? Kiedy? Po weryfikacji dojdzie do zakupu, czasem trwa to dzień, dwa. A może masz już przedmiot w zakładce Kupione? Jeśli tak, to sprawdź czas wysyłki podany w aukcji, sprzedawcy wysyłają towar w różnym czasie.

oznacz moderatorów

bbasi1
#2 Obserwator#

Tak,robiłam wczoraj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł. W zakładce kupione nie mam tego przedmiotu. Dzięki za info bo nie wiedziałam że to może potrwać dzień lub dwa i wystraszyłam się że umowę z banku doatałam a towaru ani widu ani słychu

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bbasi1 Trwa to nawet do kilku dni.Był weekend.

oznacz moderatorów

bbasi1
#2 Obserwator#

Bardzo dziękuję za pomoc😊

oznacz moderatorów

aska157
#8 Zapaleniec#

Witam.  Jestem w takiej samej sytuacji z tym że ja dokonałam zakupy dwa dni wcześniej do dziś zero informacji.  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aska157 Ustalam już aktualny status Twojego wniosku i całej płatności.  Wrócę do Ciebie z informacją, jak tylko otrzymam odpowiedź w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aska157 Tak jak obiecałam, wracam do Ciebie z odpowiedzią. NIe otrzymałaś informacji o przyznanych ratach, ponieważ podczas procesu wnioskowania o raty zmieniły się 2 oferty. Gdy Sprzedający zmieni cenę w ofercie, Kupujący nie może skorzystać z rat, o które wnioskował. Dlatego w tym przypadku powinaś ponownie złożyć wniosek. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

aska157
#8 Zapaleniec#

Rozumie ale dlaczego nie otrzymałam informacji o anulowaniu pożyczki?  Na tą chwilę mam podpisaną umowę bez informacji o jej anulowaniu. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aska157 W tej sprawie najlepiej kontaktować się bezpośrednio z bankiem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:96664990
#2 Obserwator#

Witam, mam ten sam problem, czy udało się go rozwiązać?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@aska157 Dlatego, że system jest niedopracowany. Nikomu oprócz Ciebie nie zależy na przekazaniu odpowiednich informacji. Gdybyś zalegała z jakimikolwiek opłatami, informacja pojawiłaby się natychmiast.

oznacz moderatorów

aska157
#8 Zapaleniec#

Ok. Tylko martwi mnie fakt że umowa jest i żeby nie przyszło mi płacić rat. 

oznacz moderatorów

joaostrz
#7 Wielbiciel#

aska157 Jak skończyła się Twoja sprawa? Mam podobną sytuację: Bank przyznał kredyt, dostałam umowę jednak w międzyczasie mój przedmiot się sprzedał. Od allegro dostałam informację, że zakup nie został dokonany a do banku nie mogę się dodzwonić 😞

oznacz moderatorów

Client:90863470
#7 Wielbiciel#

Również nie mam żadnej informacji na temat przyznania rat. Wniosek wypełniłam 4. 01, 1 zł przelałam i otrzymałam jego zwrot, do tej pory nie mam żadnych informacji, a przedmiot jest ciągle w koszyku 

oznacz moderatorów

Client:96664990
#2 Obserwator#

Mam ten sam problem, jak to u Ciebie dalej wyglądało?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:96664990 @Client:90863470 @joaostrz sprawdziłam, macie przyznane raty i opłacone przedmioty. Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam. Czy wszystko już się wyjaśniło czy macie jeszcze problemy z transakcją lub pytania?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

przemaslaw12
#7 Wielbiciel#

ja również mam to samo, jakoś 24 godziny temu dostałem umowę, podpisałem ją smsowo, potem zrobiłem przelew na 1zł i do teraz żadnej odpowiedzi, a cena przedmiotu się nie zmieniła.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@la_nika Masz następnego.😁@przemaslaw12 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@przemaslaw12 Twój wniosek jest w trakcie weryfikacji. Wnioski ratalne są rozpatrywane przez banki zazwyczaj do 5 dni roboczych. Jeżeli po zleceniu przelewu weryfikacyjnego nie otrzymałeś żadnego potwierdzenia, skontaktuj się proszę z bankiem. 

EDYCJA: Teraz widzę, że raty zostały przyznane, a zamówienie jest już opłacone, bardzo się cieszę i pozdrawiam!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów