anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty inbank

bbasi1
#2 Obserwator#

Witam serdecznie:) Mam takie pytanie. Wczoraj dokonałam zakupu smartwatcha na raty. Dostałam odp z banku o przyznaniu kredytu i umowę z informacjami o ilosci,wysokości i terminie spłacania rat ale nie dostałam żadnego potwierdzenia ze strony allegro że zakup został zfinalizowany i ze kupiony przedmiot rozpoczął drogę do mnie. Zakupu przez internet dokonałam wczoraj 11.10 i nadal nie mam zadnej informacji od sprzedajacego ze towar jest mój. Czy to normalne?

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nuZ4JEC przepraszam, żę chwilkę to zajęło, musiałam się upewnić jak to wygląda. Przepraszam ale poprzednią wiadomością wprowadziłam Cię w błąd, w przypadku rat PayU jeżeli nie doszło do zakupu, to nie ma możliwości powrotu i ponowienia płatności, nawet jeżeli raty są przyznane. W takiej sytuacji jedyne, co można zrobić, to złożyć nowy wniosek o zakup na nowych warunkach (z nową ceną w ofercie). 
W analogicznej sytuacji w przypadku rat od.nowa limit zostaje na koncie Kupującego i wystarczy ponowić zakup, wybierając jako formę płatności raty Od.Nowa. Być może z tego powodu będziesz wolał wybrać raty Od.Nowa, tutaj znajdziesz więcej informacji na ich temat.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nuZ4JEC
#8 Zapaleniec#

@la_nika a co soe dzieje z przyznanymi ratami w banku? Mam umowę podpisana z nimi. Więc ona jest anulowana? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nuZ4JEC nie doszło do zakupu, więc pożyczka nie została "uruchomiona", dlatego umowę uznaje się za niezawartą. Nie potrzeby kontaktowania się z Bankiem. Pozdrawiam serdecznie!   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nuZ4JEC
#8 Zapaleniec#

@la_nika dziękuję serdecznie za pomoc, aczkolwiek spróbuję się skontaktować z bankiem w celu bycia 100% pewnym.

Odbierając od tematu, czy jest już taka możliwość zwiększenia limitu rat od.nowa?

Pozdrawiam Adrian 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nuZ4JEC jasne, rozumiem, lepiej mieć zawsze 100% pewności 🙂 Tak, jest możliwość zwiększenia limitu rat od.nowa. Obecnie proces jest realizowany przez Bank BNP Paribas telefonicznie. Limit można zwiększyć o każdą kwotę aż do maksymalnej wysokości - 4800 zł. Możesz napisać do nas za pomocą tego formularza, podać numer umowy oraz numer telefonu, na który w ciągu 24h zadzwoni pracownik Banku, możesz też skontaktować się bezpośrednio z Bankiem przez System Bankowości Telefonicznej pod numerem telefonu 503 221 521. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:65355067
#2 Obserwator#

Witam, dokonałem dzisiaj zakupu myjki ciśnieniowej, dokonałem przelewu weryfikacyjnego ale nadal nic, podczas tego procesu miałem pewne kompliakcje w banku, da się jakoś sprawdzić stan oraz czy przyznano mi pożyczke? Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:65355067 Cierpliwości chociaż do jutra.

oznacz moderatorów

Dagagalara
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry w piątek przełam 1zl do inbank i wniosek został podpisany pomyślnie ale rzeczy które chciałam wziąść na raty nadal są w koszyku co w takiej sytuacji 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dagagalara widzę, że Twój ostatni wniosek jest rozpatrywany, może to zająć do 5 dni roboczych, chociaż z reguły decyzja jest szybciej, jeżeli czas oczekiwania na decyzję banku będzie się przedłużał, możesz skontaktować się bezpośrednio z Inbankiem  kontakt@inbankpolska.pl tel 801-805-805.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MULTIPRO_RTV_AGD
#8 Zapaleniec#

Witam @la_nika, mam klientke która piszę do mnie od wczoraj, że zakupiła niby u mnie na raty zmywarkę z oferty https://allegro.pl/oferta/zmywarka-siemens-sn23hi42ve-a-13kpl-inox-wifi-10190697704

i że nie widzi jej w zakładce kupione, że allegro jej nie pomoże a że bank jej powiedział, że sprzedawca musi potwierdzić dostępność produktu. Dziwna sytuacja... możecie coś pomóc? Klientka to @kkazha

 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MULTIPRO_RTV_AGD Klientka wypełniła kilka wniosków ratalnych. 3 są odrzucone, a jeden jest w trakcie weryfikacji. Powinna poczekać na ostateczną decyzję banku w tej sprawie.

Do zakupu nie dojdzie, dopóki bank nie potwierdzi, że kredyt został przyznany.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów