anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty inbank

bbasi1
#2 Obserwator#

Witam serdecznie:) Mam takie pytanie. Wczoraj dokonałam zakupu smartwatcha na raty. Dostałam odp z banku o przyznaniu kredytu i umowę z informacjami o ilosci,wysokości i terminie spłacania rat ale nie dostałam żadnego potwierdzenia ze strony allegro że zakup został zfinalizowany i ze kupiony przedmiot rozpoczął drogę do mnie. Zakupu przez internet dokonałam wczoraj 11.10 i nadal nie mam zadnej informacji od sprzedajacego ze towar jest mój. Czy to normalne?

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50

Penneys
#7 Wielbiciel#

witam

podobny problem, od soboty platnosc rozpoczeta, mam umowe z banku a towar nie jest kupiony, sprzedajacy ma tylko 1 sztuke, oferta nie zmienila sie, dlaczego tyle to trwa?

oznacz moderatorów

Dagagalara
#7 Wielbiciel#

Dałaby pani radę sprawdzić czy mam przyznane raty? 

oznacz moderatorów

joaostrz
#7 Wielbiciel#
  • U mnie wszystko ok.

Wniosek o kredyt złożyłam w weekend a w poniedziałek towar został wykupiony. 

Dodzwoniłam się do banku bez problemu.  Z powodu braku towaru umowa została anulowana.

Złożyłam kolejny wniosek o inny przedmiot tym razem w dniu roboczym. Po godzinie miałam już uruchomiony kredyt i kupiony przedmiot.

Pierwszy raz korzystałam z takiej formy finansowania. Ważne jest, żeby składać wniosek w dniu roboczym.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

agatita89
#7 Wielbiciel#

Witam u mnie sytuacjia podobna, moze Pani sprawdzic u mnie?

oznacz moderatorów

marcin7412
#2 Obserwator#

Brałem już kilka razy raty Allegro, zawsze było to praktycznie natychmiastowe, teraz wybrałem Inbank i od przelania wczoraj wieczorem 1 zł cisza.
Ile to zwykle u nich trwa zanim przedmiot zostanie kupiony? Przyznam że pierwszy raz czekam dłużej niż kilka minut od decyzji.
I teraz nie wiem, próbować ponownie czy czekać? Monitor potrzebny do pracy, stary już pojechał do nowego właściciela, żal mi wywalać prawie 3000 gotówką, szczególnie przed świętami.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marcin7412 Poczekaj, weryfikacja nie zawsze musi trwać chwilę. Czasem jest to 1-2 dni.

oznacz moderatorów

marcin7412
#2 Obserwator#

Ale raty zostały przyznane, a przelew otrzymali, więc jaka weryfikacja?

oznacz moderatorów

Penneys
#7 Wielbiciel#

ten sam problem czekam od soboty...ile to trwalo w Pana przypadku?

 

oznacz moderatorów

Penneys
#7 Wielbiciel#

witam

 od soboty statu platnosc rozpoczeta, mam umowe z banku a towar nie jest kupiony, sprzedajacy ma tylko 1 sztuke, oferta nie zmienila sie, dlaczego tyle to trwa?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Penneys, z tego, co widzę Twoja płatność jest anulowana. Powinieneś skontaktować się z bankiem, w którym składałeś wniosek lub PayU.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Penneys
#7 Wielbiciel#

jak anulowana, jak caly czas mi pokazuje ze rozpoczeta?

oznacz moderatorów

Penneys
#7 Wielbiciel#

to skad ma kupujacy wiedziec o anulowaniu jak ani allegro ani bank nie kwapi sie o tym poinformowac? 

oznacz moderatorów

Penneys
#7 Wielbiciel#

wniosek byl skladany 2 razy, moze dlatego widzi Pani odrzucenie wniosku z 1 banku...

oznacz moderatorów

Penneys
#7 Wielbiciel#

w momencie gdy 1 bank odrzucil wniosek automatycznie wyskoczyla informacja z allegro ze nie wszystko stracone jeszcze z propozycja zlozenia wniosku w innym banku, tak tez zrobilam i wszystko bylo OK, mam umowe, a platnosc nadal rozpoczeta...pytam jak to mozliwe ze tak dlugo bank finalizuje zakup?

oznacz moderatorów

Penneys
#7 Wielbiciel#

a tak w ogole to oferta brana na raty, jak jest malo sztuk albo jedna powinna byc zarezerwowana dla skladajacego wniosek, do momentu az wszystko bedzie zakonczone, a nie tak jak teraz, ze ja sobie czekam na kredycik a ktos mi sprzatnie przedmiot sprzed nosa...mysle ze allegro powinno cos z tym zrobic albo zrezygnowac z uslug Inbanku bo to jest nienormalne.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

W sobotę i niedzielę bank nie pracuje. Dziś, jutro powinno dojść do zakupu, weryfikacja trwa 1-2 dni.

oznacz moderatorów

nuZ4JEC
#8 Zapaleniec#

Witam, a czy któryś z moderatorów jest w stanie sprawdzić moja sytuację? Podpisana umowa na mailu, tak samo jak i mail od allegro że się nie udało (bank odmówił). Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nuZ4JEC jeżeli chodzi o zakup odkurzacza to raty zostały przyznane, płatność jednak została anulowana, ponieważ w międzyczasie zmieniła się cena produktu, dlatego aby sfinalizować transakcję powinieneś ponowić płatność.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nuZ4JEC
#8 Zapaleniec#

Nie posiadam tego towaru w żadnych zakładkach, kupione, nieoplacone itp. Więc jak mam ponowic zakup?

oznacz moderatorów

nuZ4JEC
#8 Zapaleniec#

@la_nika mogę prosić o jakąś pomoc? Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów