anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty monedo

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gifted1
#8 Zapaleniec#

Witam, mam do splacenie ostatnie 2 raty na Monedo a tu wczoraj dostaje takiego maila<bedzie na samym dole> nie wiem jak do tego podejsc, Monedo/kreditech nie odbiera telefonu, a czytam opinie w necie ze ta kancelaria to tez niezla sciema, czy ktos z tym sie juz spotkal?

 

Zawiadomienie o zmianie rachunku do spłaty pożyczki Kreditech Polska sp. z o.o.



Szanowni Państwo,
Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. z siedzibą w Łodzi działając w imieniu Kreditech SPV I ( Luxembourg) S.A. z siedzibą przy 2, route d’Arlon, L-8008 Strassen, Wielkie Księstwo Luksemburga zgodnie z umową z dnia 14 lutego 2021 informuje o zmianach w Umowie Pożyczki ZLP1283315R11
W załączeniu przesyłamy stosowną informację.

Wszystkie warunki pożyczki pozostają bez zamian. Od 15 lutego 2021 obsługą Państwa płatności będzie się zajmować Kancelaria Prawna Inkaso WEC S.A. w miejsce Monedo Polska sp. z o.o.

 

Dane do płatności:
[edycja]

oznacz moderatorów
91 ODPOWIEDZI 91
Knowhere
#21 Demiurg#

Nie wiem jak to się stało, ale w poprzednim poście wkleiłem złego linka🙄

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/raty-monedo/td-p/164815

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wenon91
#7 Wielbiciel#

Trochę nie daje odpowiedzi ten temat co podesłałeś ale właśnie dostałem mejla z nowymi danymi do spłaty od WEC-a z niezmienionymi warunkami a w monedo pożyczka zniknęła. Zalogowałem się do e-wec i faktycznie tam teraz jest moja pożyczka. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wenon91 Są tam odpowiedzi, również moderatorów, tyle że trzeba przejrzeć cały wątek.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
luke371
#7 Wielbiciel#

A co z płatnościami automatycznymi karta? Trzeba to anulować czy to automatycznie przeniesie się?

oznacz moderatorów
atysiaa
#7 Wielbiciel#

A jakich danych do logowania tam użyć...

oznacz moderatorów
danielabobekk
#7 Wielbiciel#

Dla mnie to jest jakieś nieporozumienie. W styczniu spłaciłam 6 rat do przodu przez monedo, na stronie WEC-a pokazuje ze następna ratę do zapłaty mam 30.03.2021

To jest jakaś kpina dla mnie 

oznacz moderatorów
luke371
#7 Wielbiciel#

A to nie jest tak że szybciej skończysz spłacać mimo że płacone jest do przodu ? I ta ratę masz płacić i tak do końca marca?

oznacz moderatorów
danielabobekk
#7 Wielbiciel#

Niestety nie. suma rat na stronie tej kancelarii jest wyliczona jakby moje 3 raty się rozpłynęły w powietrzu. Mam na szczęście na mailu i w banku potwierdzenia, wiec to jest teraz ich sprawa żeby ogarnąć ten syf który zrobili. 

oznacz moderatorów
Jula1987
#7 Wielbiciel#

Ja też sprawdzałam w banku i mam wszystkie raty opłacone. Więc nie wiem o co chodzi. 

oznacz moderatorów
Client:41324126
#7 Wielbiciel#

Mam podobnie, nadpłacałam raty i spłaciłam ponad 700 zł z 1200 całości. Weszłam na ten "profil" na wec i wg tego do spłaty zostało mi nie niecałe 500, a prawie drugie 700. Napisałam do nich maila w piątek, czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów
Majka197508
#7 Wielbiciel#
  • Witam. Ja też dostałam od tej firmy ze mam teraz w tej firmie spłacać raty za komputer. Gdy zalogowałam się do  Monedo to zniknęła cała moja historia spłaconych rat i ile zostało do spłacenia. Raty płacę regularnie. 
oznacz moderatorów
Izunka_26
#1 Nowicjusz#
oznacz moderatorów
Jula1987
#7 Wielbiciel#

Ja też dostalam takiego maila. A jak w chodzę w pożyczkę monedo to nie mam aktywnej pożyczki a powinnam mieć. 

oznacz moderatorów
skrzela2
#2 Obserwator#

Witam , ten sam problem tylko u mnie spłacone było 12 rat mam screeny ze strony monedo a kancelaria wysłała harmonogram ze splaconymi 6 ratami , problem z kontaktem na razie nic nie załatwiłem , potwierdzenia wpłat wysłałem odpowiedzi zero 😉

oznacz moderatorów
adik512
#1 Nowicjusz#

Również mam ten problem, ale gdy kliknę płatność online życzą sobie prowizje w wysokości ok.4zl. Czy taka prowizja jest też pobierana przy wpłatach na numer konta?

oznacz moderatorów
zbysz12
#8 Zapaleniec#

Witam , czyli co logować się do tego weca czy to jakaś podpucha ??

oznacz moderatorów
danielabobekk
#7 Wielbiciel#

Nie odpisali mi, ale zaktualizowali to na stronę. Sprawdź sobie może tobie tez już to ogarnęli jak wysłałeś im potwierdzenia. Ja jeszcze do monedo pisałam 

oznacz moderatorów
Client:29133181
#1 Nowicjusz#

Ktos wie co z płatnościami automatycznymi monedo? Mam ustawione tak, że co miesiąc 17go automatycznie monedo ściąga mi kasę z konto - Trzeba to anulować - jeśli tak to w jaki sposób,  czy to automatycznie przeniesie się/wyłączy ?

oznacz moderatorów
spec237
#2 Obserwator#

I mnie to dopadło,dziwna praktyka,dzwoniłem do Monedo i niby potwierdzają, nowe zwyczaje według mnie powinniśmy dostać zmianę warunków pisemnie na adres domowy.

oznacz moderatorów