anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja obuwia niezgodnego z opisem.

Client:110564307
#7 Wielbiciel#

Szanowni Państwo,

Piszę do Państwa w sprawie zamówienia numer (12772225139) dotyczącego obuwia zakupionego u sprzedającego mega-wyprzedaze1. Chciałbym zgłosić problem związany z jakością otrzymanego towaru.

Po niespełna dwóch miesiącach sporadycznego użytkowania zauważyłem, że buty wykazują oznaki kiepskiej jakości. Skontaktowałem się ze sprzedającym, zgłaszając uwagi dotyczące problemów z obuwiem. Otrzymałem odpowiedź, aby kontynuować użytkowanie butów i czekać, aż staną się bardziej uszkodzone.

Po roku od zakupu, w którym buty były noszone tylko kilka razy, obuwie po prostu popękało. W mojej opinii towar nie jest zgodny z opisem i najprawdopodobniej nie jest oryginalny, co stanowi naruszenie regulaminu Allegro.

Rozpocząłem dyskuje, gdzie zarzadalem od sprzedającego zwrotu gotowki, badz wymiany na nowe. Reklamacja z automatu została odrzucona. Chce przekazać to dalej, ale przypadkowo zamknąłem dyskusje i ma status "rozwiązana", a przy próbie otworzenia nowej mam info, że dyskusja zamknięta u właściwie nic z tym zrobic nie mogę.  Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy.

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Otworzyć powtórnie dyskusję.

oznacz moderatorów

Client:110564307
#7 Wielbiciel#

Niestety nie mam nigdzie tej możliwość. Może muszę odczekać jakiś czas?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, jak nie ma to jak wejdzie moderacja może Ci pomoc.

oznacz moderatorów