anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart week

MAMY ROZWIĄZANIE!
__Gosia24__
#7 Wielbiciel#

Witam. Dostałam od Allegro informacje, że przyznano mi kupon na 20 zł w smart week. Jednak ja nigdzie tego kuponu nie widzę. Nie ma go w moich kuponach. Gdzie go szukać? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@__Gosia24__ prześlij nam proszę kopię tego maila na adres spolecznosc@allegro.pl 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
aukcjeallegro123
#7 Wielbiciel#

Dopracujcie to , a wtedy dopiero wysylajcie tekie reklamowe maile, bo u mnie również nie działa ( u siostry także ) . Beznadzieja ....

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@aukcjeallegro123 Czy możesz przesłać kopię maila na adres, który wyżej podałam? Sprawdzę to. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
aukcjeallegro123
#7 Wielbiciel#

DDDUPA.png

oznacz moderatorów
aukcjeallegro123
#7 Wielbiciel#

jEŚLI TO LEWA PROPOZYCJA  ,TO ZRÓBCIE COŚ , BO NA ALLEGRO ROBI SIĘ NIEBEZPIECZNIE I LUDZIE REZYGNUJĄ I PRZECHODZĄ NA ,,TEMU" . Sprzedawać również niebezpiecznie , bo lewe linki PRZYCHODZĄ i moja znajoma straciła 3500 zł . Tragedia , naprawdę i ludzie powli zaczynają odchodzć , czas boomu na Allegro mija . 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aukcjeallegro123 Co się dzieje, kiedy klikasz w to powiadomienie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
aukcjeallegro123
#7 Wielbiciel#

Przenosi na stronę główną Allegro . Wiadomość na adres mailowy przyszła identyczna . Natępnego dnia , że mam wykorzystać kupon razem z tym co umieściłem w koszyku . Kuponu oczywiście nie ma , Allegro Smart opłacony , zakupy za ponad 50 zł ( wymogi spełnione ) . Najgorsze jest to ,że ja akurat żadnym laikiem raczej nie jestem i spam przychodzi nagminnie na pocztę i nie klikam ,bo umiem to odróżnić . Osoby mniej doświadczone mogą stacić pieniądze ( jak moja znajoma przy sprzedaży towaru ) . Co lepsza , ja również dostałem wiadomość o sprzedaży przedmiotu ( z miesiąc temu ) z podpadającym linkiem - zgłosiłem to na Allegro i mieli ponoć zablokować natychmiast to konto , z którego wysdłano link . Wchodzę po dwóch dniach , a konto nadal istnieje . Trzeba zwijać interes . Trochę odbiegłem od tematu , ale Allegro słabo rozwija się w kwestii bezpieczeństwa inie za bardzo chce z tym walczyć , gdy kotoś zgłasza problem . Odnośnie kuponu , to nie będę dręczył tego tematu , daruję sobie , bo szkoda czasu . Pozdrawiam 

ps. szkda , bo na Allegro sprzedaję i kupuję i od jego powstania , z lepszym lub mniejszym sukcesem , ale troszkę to nie idzie ostatnimi czasu w tym kierunku , którym powinno . Platforma staje się niebezpieczna . 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aukcjeallegro123 Dziękuję za to zgłoszenie - weryfikujemy tę sprawę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A nie jakaś "lewa" reklama?

oznacz moderatorów