anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający musi czekać na weryfikację konta, aby dopiero móc wysłać przedmiot (?)

Client:102931689
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. W niedzielę (21.04) zakupiłem przez allegro lokalnie telefon. Ciężko było o jakikolwiek kontakt, dlatego włączyłem dyskusję ze sprzedającym (23.04). Dopiero po tym, sprzedający odpisał, że rzekomo czeka na weryfikację konta allegro, aby wysłać przedmiot. Czy czasem weryfikacja ta nie musi być już zatwierdzona przed wystawieniem czegokolwiek? Wygląda mi to na zwlekanie z wysyłką. Nie znam dokładnych procedur, weryfikacji itp. dlatego wydawało mi się to dziwne, że jeszcze po wpłacie, sprzedający czeka na jakąś weryfikacje. 

Jeszcze mam jedną teorię, może faktycznie będącą bliżej prawdy. Sprzedający być może nie ma zatwierdzonego konta bankowego i woli wysłać telefon dopiero po wpłynięciu pieniędzy na konto.

Tylko tu jeszcze moje pytanie. Czy czasem możliwość wypłacenia pieniędzy z allegro nie istnieje dopiero od otrzymania paczki przez kupującego?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

Ciebie nie obchodzi jego weryfikacja konta do wypłat, mógł zrobić to wcześniej przed wystawieniem oferty, ma Ci wysłać towar w deklarowanym czasie, jak nie napisał w ofercie jest to 7dni.

oznacz moderatorów