anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający po 180 dni odebrał dostęp do gry, co zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:79982655
#1 Nowicjusz#

Witam! 

Padłem ofiarą oszustwa na Allegro Lokalnie, które miało miejsce 180 dni temu (podejrzewam, iż z pełną premedytacją sprzedającego było to ponad 180 dni) i niestety nie mogę otworzyć już dyskusji...

Sprawa wygląda następująco: Zakupiłem konto w grze League of Legends z pełnym dostępem do konta, adres e-mail został zmieniony, wszelakie dane również. W sobotę próbowałem zmienić się na konto. Nie mogłem tego zrobić, prawdopodobnie sprzedawca "odzyskał" swoje konto pisząc do firmy riot games iż zostało skradzione, bądź coś w tym stylu, riot w takiej sytuacji wymaga podania PIERWSZEGO E-MAILA, do którego nie mam dostępu, ponieważ mail został tylko zmieniony na mój, oraz wyciągów z PIERWSZYCH TRANSAKCJI na koncie, do których również nie mam dostępu. 

Skąd wiem, iż konto nie zostało po prostu skradzione, tylko to sprzedawca sobie je z powrotem wziął? Już tłumaczę. Istnieje strona "opgg" na której widzimy bardzo wiele "danych" takich jak np. historia gier, która pomogła mi w rozwiązaniu całej sprawy. Po kradzieży mojego konta zauważyłem, że nowy właściciel grał wiele gier z osobą o nicku "042giktor" z mojego konta o nicku "wybicjuszpl" wchodząc w konto "042giktor" zobaczyłem, że przed rozpoczęciem grania z moim kontem grał ciągle z osobą o nicku "tomvlson" - "tomvlson" był to LOGIN DO KONTA ZAKUPIONEGO PRZEZE MNIE NA ALLEGRO, także tutaj już wyjaśniła się cała sprawa 🙂 

 

Co mam zrobić w takiej sytuacji? Sprzedający bezczelnie odczekał 180 dni, ponieważ prawdopodobnie znał działanie allegro lokalnie i w tej chwili nie mam co zrobić, także piszę tutaj i liczę na pomoc 🙂 

Pisałem do niego 6 wiadomości od tamtej sytuacji, na żadną nie dostałem odpowiedzi, po prostu mnie olewa. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-league-of-legends-lee-sin-g4-135-skin - tutaj link do aukcji, jeśli będzie potrzeba to prześlę zgromadzone "dowody" w postaci screenshootów z wyżej omawianej strony "opgg". Dla osoby, która zna się choć trochę na wyżej wymienionej grze jest to oczywiste oszustwo ze strony sprzedającego wnioskując po samej historii gier...

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79982655 dziękuję za szczegółówe opisanie probelmu. Konsultuję tą sprawę, dam znać gdy dowiem się czegoś więcej.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79982655 napisaliśmy do Ciebie w sprawie nr 21478336, bardzo proszę odpisz na naszą wiadomość e-mail, pomożemy. Nie martw się, jeśli sprzedawca nie rozwiąże problemu, otrzymasz pomoc od Serwisu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:41778228
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, we wrzesniu 2021 roku dostałem od sprzedającego (inny sprzedawca niż podany w tekście powyżej) konto league of legends ponieważ ostatnie zostało zbanowane za które zapłaciłem, i jak zapewniał sprzedający w przypadku utraty konta rekompensuje je innym nowym kontem.
Dostałem dostęp do owego konta i dziś już nie mogę się zalogować ponieważ sprzedający odebrał mi dostęp do tego konta a także do jeszcze innego które zakupiłem u niego, nie mam już żadnych wiadomości na allegro ponieważ minęlo ponad 180dni, ale jako dowód mam wiadomości e-mail na których wysyłał mi dostęp do konta
Czy mogę coś zrobić aby odzyskać w jakiś sposób to konto od sprzedającego?
(Jeśli dobrze pamiętam jego nick to rFuzi na allegro a adres e-mail z którego wysyłał mi dostęp to: gamesdigi40@gmail.com
@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41778228 czy w tej sprawie kontaktowałeś się ze sprzedającym? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:41778228
#7 Wielbiciel#

Tak kontaktowałem się wczoraj poprzez e-mail, ale najprawdopodobniej jego posty i on zniknęły z allegro a moje konta zakupione od niego, juz nie mam do nich dostepu także jestem prawie pewny ,że nie dostane odpowiedzi zwrotne
@la_nika

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41778228 proponuje w tej sytuacji zaczekać jeszcze na odpowiedź sprzedającego. Jeśli do jutra nie odpisze, wróć prosz tutaj z informacją i podaj numer zamówienia, którego to dotyczy (masz kilka zamówień od tego sprzedającego). Możesz to sprawdzić w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:41778228
#7 Wielbiciel#

Nie dostałem dalej odpowiedzi od sprzedającego
Podaje na dole numer zamówienia i nazwę sprzedającego:
nazwa: rFun

3b7fb051-9aee-11eb-8999-6d6424bfb481

oznacz moderatorów
Client:41778228
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów