anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający wysyła do mnie wiadomości po negatywnym komentarzu, gdzie mogę to zgłosić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Justmiko
#9 Pomysłodawca#
  • Witam. Po wystawieniu negatywnego komentarza, sprzedawca zaczął mnie nękać i wypisywać wiadomości na telefon. Proszę spojrzeć. Mam wrażenie że z tym człowiekiem jest albo coś nie tak albo mam do czynienia z jakimś dzieckiem na poziomie podstawówki. Sprzedawca to [edycja]. Mam jeszcze więcej zdjęć ale nie mogę dodacScreenshot_2021-11-12-14-13-00-758_com.facebook.orca.jpgScreenshot_2021-11-12-14-13-18-648_com.facebook.orca.jpg

      

    Screenshot_2021-11-12-14-13-03-997_com.facebook.orca.jpg

    Screenshot_2021-11-12-14-12-51-629_com.facebook.orca.jpg

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  nie widać na razie fotek , niebawem odezwą się moderatorzy .

oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

Zakup u [edycja] został dokonany z konta [edycja].  Sprzedawca nękał jak widać wiadomości, poszukał po nazwisku w internecie wszystkich danych i grozi jakąś opieka społeczna jakąś karą. Śmieszne i żałosne. Takie konta powinny być blokowane na allegro

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Justmiko Nie przejmuj się tym zbytnio, teraz wielu sprzedawców zastrasza po otrzymaniu negatywa. Ci więksi zastraszają nawet pismami ściągniętymi z netu, niby od kancelarii prawnych. Zazwyczaj na zastraszaniu się kończy. Nie usuwaj komentarza. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź, właśnie zgłosiłam pod podanym linkiem

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Justmiko Zgłosiłam tę sytuację, wrócę tutaj z odpowiedzią. Nie możemy przepuścić zrzutów ekranu, bo widać na nich numer telefonu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

Miej świadomość, że 1 negatywny komentarz pozbawia Sprzedającego oznaczenia Smart. A jeśli pozostawiłaś ocenę gwiazdkowa i nie opisalas uzasadnienia oceny - odpowiedź na pytania, nie unikaj - Sprzedawca może nie wiedzieć co jest nie tak, Zanim oceniasz negatywnie odeslij przedmiot, otworz dyskusje - negatyw to ostateczność, PONIEWAZ Allegro od liczby i jakości ocen i komentarzy uzależnia Jakość Sprzedaży. Sprzedawca to człowiek, który najpewniej poczuł się niesłusznie źle oceniony, zalecam Ci rozmowę zrozum człowieka. 

oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

Proszę pana sprzedający wie o co chodzi. Nie odbierał paczki zwrotu, robił problemy z kurierem i na allegro i ocena została wystawiona i napisana że problem bym z zwrotem. Więc to nie jest tak że bezpodstawnie nie tylko gwiazdką został oceniony.  Po prostu mści się za ocenę. Śmiechu warte, dzieciak myśli że ktoś się będzie bał jego bajeczek które mi wypisuję. Chodzi mi o zablokowanie tego konta [edycja] aby więcej ludzi oprócz mnie nie nękał wiadomościami ani telefonami. Konto powinno zostać usunięte bądź zawieszone  

oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

Ten temat nadaje do Dyskusji,,ponieważ tam prawnik Allegro pomaga. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Newday5 Miej świadomość, że sprzedawca sam sobie szkodzi, jeśli kupujący wystawia mu negatywny komentarz. Od tego są negatywne komentarze, aby ostrzegać przed takimi sprzedawcami. Są tu tacy, którzy nie muszą prosić o pozytywy i zastraszać po otrzymaniu negatywa. Oni po prostu umieją obsługiwać klientów tak, aby Ci byli zadowoleni. Mają SS, mają Smart, mają też bardzo wysoki procent pozytywów, często jest to 100%. 

oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

xyz96 - przedstawiasz wyłącznie ładny życzeniowy obrazek.  Istnieją oszuści i złośliwi ludzie  lecz  nie tylko i nie zawsze po stronie  Sprzedawcy.

Negatywy bywają sponsorowane, szczególnie gdy kupujący podaje adres wiatru w polu i jest znajomą/ym  konkurencji Sprzedawcy. Nie otworzy dyskusji, nie odeśle za darmo zwrotu i nie odpowiada na pytania.

W regulaminie jest paragraf na taką sytuację, lecz martwy, Sprzedawca nie może się bronić, przedmiotu sprzedaży nie ma, ma go kupujacy, może go zniszczyć, zrobić zdjęcia i wskazać na Sprzedawcę, że taki przedmiot mu wysłał. Sprzedawca traci oznaczenie Smart a jego oferty są na ostatniej stronie. Cóż, oto motyw takich czarnych działań. 

oznacz moderatorów
mystery__box
#8 Zapaleniec#

Dokładnie zdarza się to często od 2 lat. Jak ktoś ma zły dzień to nic nie jest w stanie pomóc a jak chce kogoś wrobić to tym bardziej allegro ułatwia 

oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, poprawiłam i zamazalam numer 

oznacz moderatorów
mystery__box
#8 Zapaleniec#

Zgodnie z prawem podawanie danych  osób prywatnych jest karalne . Proszę w związku z tym o blokadę użytkownika oraz usunięcie jego tematów.  Sam zmuszony jestem ponownie udać się na policje aby założyć nową sprawę. Screeny porobione .

oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

 

IMG_20211112_144921.jpg

IMG_20211112_144933.jpg

IMG_20211112_144945.jpg

IMG_20211112_144955.jpg

IMG_20211112_145009.jpg

IMG_20211112_145021.jpg

oznacz moderatorów
Newday5
#11 Animator#

Nie są widoczne 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

.

 

oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

No tylko czekam aż mi coś przyjdzie to będzie ubaw po pachy 😂  dziękuję za odzew w mojej sprawie ❤️. Mam nadzieję że allegro nie zostawi tej sprawy bez rozwiązania 

oznacz moderatorów
Justmiko
#9 Pomysłodawca#

A czy zdjęcia zrzuty ekranu z jego wiadomości które do mnie wypisywał są tutaj dla Państwa widoczne ? Bo ja je widze

oznacz moderatorów