anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedajacy anulowam moj zakup

jacek0615
#7 Wielbiciel#

Zakupilem przedmioty 5.07 a 8.07 napisalem do sprzedajacego wiadomosc z zapytaniem kiedy wysle mi paczke odpisal i powiedzial ze aukcja wystawiona omylkowo i ze zwroci pieniadze na konto. Czy moze tak zrobic ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Nie powinien jak wystawił i zapłaciłeś powinien zrealizować zakup, ale jak zwróci Ci środki to Allegro nic z tym nie zrobi, pozostaje Ci sąd> jak chcesz.

oznacz moderatorów

CiuchyRowerowe
#7 Wielbiciel#

Zawsze możesz mu wystawić negatywa tylko nic nie pisz w komentarzu to allegro nie będzie miało podstaw do usunięcia takiego komentarza 😀

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@CiuchyRowerowe no ładnie, negatywa poleca inny sprzedawca, w dodatku z konta na którym sprzedaje i jeszcze z instrukcją jak go dodać, żeby nikt nie usunął 😎

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Syla270985 Negatywa na lokalnym nie postawi bo nie ma takiej opcji ale masz racje sugestie niektórych sprzedawcą mnie rozbrajają.

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@kolekcjoner608 No tak, na lokalnym się nie da. Kupuje na zwykłym od prawie 17 lat, i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, abym komuś wystawiła negatyw. I to jeszcze z tak błahych powodów. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć, ale na pewno coś grubego. Wiele razy dostałam nie ten towar, który zamówiłam, braki w przesyłkach, albo i nie wysłanie produktu z powodu braku, bo coś przedobrzyli ze stanami magazynowymi. Błędy się zdarzają. Nawet nigdy nikomu dyskusji nie założyłam, bo i powodu nie było, zawsze piszę przez wiadomości i załatwiane jest to od ręki. Takie napuszczanie na siebie słabo wygląda. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@jacek0615 Jak ktoś sprzedaje pojedyncze przedmioty to może się zdarzyć że taki fant znajdzie klienta w inny sposób a z allegro nie zdąży usunąć . Na AL przedmioty się same wznawiają ,pewnie sprzedał poza portalem a tu nie zdążył zakończyć ogłoszenia . Najlepiej dać spokój i poszukać podobnego przedmiotu u innego sprzedawcy.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Na allegro głównym kontom prywatnym sprzedane przedmioty też się same wznawiają. Allegro uważa ze tak ma być, więc jakby coś to podziękowania dla nich. Traktują to jako jeden ze środków przymusu do zmiany konta na firmowe, ale jednocześnie podnieśli wymagania na kontach firmowych do takich absurdów, że małym firmom zwyczajnie się nie opłaca zmieniać. Coraz częściej widać firmy sprzedające wszędzie na kontach firmowych tylko nie na allegro, nie jest to bez powodu...

oznacz moderatorów

jacek0615
#7 Wielbiciel#

Nie byl to pojedynczy przedmiot w aukcji bylo 5 sztuk wszystkie wykupilem 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jacek0615 Cena mu nie pasowała, tak robią i nic nie zrobisz, możesz iść do sądu.

oznacz moderatorów