anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiłem negatywny kom o treści: Trudno oceniać coś czego się nie ma, sprzedawca po tygodniu, po interwencji allegro raczył odpowiedzieć.

A dziś dostaję prośbę 🙂  o usunięcie kom, a w niej sprzedawca (Red) straszy mnie sądem, art. 212 KK i że w sądzie rej. w Szczecinie opiszę dokładnie jak zakup wyglądał.

Żałuję tylko że nie dałem mu jeszcze mniej gwiazdek i pełniejszego opisu, bo teraz to już chyba nijak nie będę miał jak się odnieść.

Tak tylko chciałem się wyżalić 😉

Highlighted

Odp.: Sprzedawca straszy (prosi) o usunięcie komentarza

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

jedyne wyjście które widzę po dziesiątkach emailii z allegro to sprawa w sądzie, tylko wolałbym allegro pozwać za brak przestrzegania własnego regulaminu 🙂

- art. 11.5. Oceny i odpowiedzi powinny być zgodne z rzeczywistym przebiegiem Transakcji (…)
- art. 11.6. Niedozwolone jest uczestniczenie przez Użytkownika w Transakcji wyłącznie w celu wystawienia oceny (np. aby sztucznie zawyżyć lub zaniżyć wiarygodność Sprzedającego).
- art. 11.7. Allegro.pl nie ingeruje w treści ocen i odpowiedzi, jednakże zastrzega sobie prawo do usunięcia lub zablokowania możliwości ich wystawienia w uzasadnionych przypadkach, gdy:
a.naruszają postanowienia Regulaminu, w szczególności artykułu 11.5 lub 11.6,

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

nie mam pojecia jak red utrzymuje sie w handlu przez 20 lat mając takie podejscie do klienta (wnioski z jego wypowiedzi powyżej) . Konfrontacja z klientem nigdy nie wychodzi na dobre sprzedającemu. negatywna opinia przekazywana jest ok 30 razy pozytywna może 2. Klienci są jacy są a jak się nie lubi handlu to należy zmienić branże. ...ale to temat rzeka.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

pomijając wszytko inne to może jakieś szkolenie w obsłudze klienta i prowadzenia z nimi rozmów ? Konfrontacja i straszenie sądem nie działa najlepiej na klientów 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#10 Popularyzator#

@trzy33 Jeżeli twój komentarz nie nosi znamion wyzwisk i ubliżania i jest obiektywny to nie ma się czego bać

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

Ja też bym nie usunął. Najwyżej bym zobaczył jak wygląda sąd od środka 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania