anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super smartfon z CHIN

Client:37535233
#7 Wielbiciel#

Witam, nie mam doświadczenia z zakupami przez internet ani z czymś z chin.. opłaca sie kupowac tego smartfona? Czy to nie jakis "szfindel" taka cena a tel. Full wypas.. https://allegro.pl/oferta/rino5-4g-64g-inteligentny-telefon-smartfon-9326721794

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie wiem co to za Rino 😄 Znam Realme, więc to chyba jakaś podróba. Towar z Chin i jeszcze dziwny producent? Odpuść. To jednorazówka. Co zrobisz jak cokolwiek się zepsuje? Komu to wyślesz i gdzie będziesz reklamować? Lepiej dołożyć i kupić coś lepszego, albo w tej samej cenie, ale co ma chociaż serwis w PL.

Pamiętaj, chytry traci 2 razy. Nie ma okazji w świecie brutalnego kapitalizmu 😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Pewnie jednorazówka dla ludzi z In.. także tak 🙂 Zobacz filmik 🙂

Jako główny - nieee, jako drugi - może, ja bym wziął jako trzeci, pewnie będę musiał coś potem 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

embed test https://www.youtube.com/watch?v=oMmn7dCUbi8

niby jest ale nie działa u nas, @msniezek, dałoby radę embedd YT włączyć? 🙂

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Telefon marny.. w dodatku zakup z Chin.. "pseudo" gwarancja i rękojmia = odsyłka towaru do Chin.. dorzuć 200zł i kup jakiś normalny telefon na miejscu z Polski

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

To jest OPPO, gigant komórkowy.

Przynajmniej na zdjęciu. OPPO ma serię Reno, nie Rino, a numer 5 to premiera z maja.

Gdyby kosztował 200$, ale 200PLN? Niemożliwe. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

to jest Rino, fon z Indii, dla ludzi z Indii, oni mają tam takie wynalazki $200 to i tak dużo jak na nich 🙂

znaczki walutowe stawiamy na początku, $200, €200, £200  🙂

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@konto zamknięte skąd ten pomysł z pisownią walut? To jest zapis anglosaski, a nie polski. Nie przesadzajmy z zapożyczeniami.

Chciałem napisać 200 dolarów i tak napisałem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@akcesoria-net-pl, wszędzie gdzie byłem na zachodzie i co czytam, było €200, nie 200 €, dla mnie zapis 200 € wygląda ohydnie, co nie znaczy, że piszemy EUR200, a 200 EUR/EURO. Poprostu znaczki walutowe są przystosowane by je stawiać na początku, bez spacji 🙂 Językiem internaszonal jest angielski, więc stosujmy formę internaszonal 😛 a nie ma czegoś takiego jak polskie euro, euro jest europejskie/międzynarodowe, więc przyjmujemy formę międzynarodową 🙂 w Polsce używamy zł, tak jak w Bułgarii mają lv, ale znaczka brak, więc zapisujemy skrótem 200 zł, co innego gdyby zł miało swój znaczek 😛

 

If you are writing out an amount in euros, use the currency symbol or euro sign . Note that the symbol goes before the amount and that there is no space between them (e.g. 50).

  • The rent on Jose and Maria’s Spanish villa is 750 a month.
oznacz moderatorów