anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

System Allegro, płatności dla sprzedawców.

MAMY ROZWIĄZANIE!
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Pytam z ciekawości dlaczego Allegro wysyła kasę sprzedającemu a ten nie wysyła towaru. Dlaczego nie jest kasa blokowana na koncie Allegro do jakiegoś tam momentu np. wysyłki towaru. / Przekazania  go kurierowi) ? 

Nadal nie otrzymałam zwrotu pieniędzy od [edycja] . Pomimo tego że sprzedający ma zablokowane konto Allegro.

I nic nie zrobicie temu [edycja] jak sądzę ! 

Nadal sztywni jesteście i mam czekać te 14 dni jak po zwrocie towaru.CUD WYSYŁKI NIE NASTĄPIŁ.  

Przypomnę że towaru nie otrzymałam. Bo sprzedawca w ogóle go nie wysłał. Sprzedawca [edycja] ma już którąś  kolejną blokadę konta Allegro.  Czy trzeba przekazać sprawę gdzieś do ochrony konsumentów?  Pewnie nie ja jedna mam taki problem. 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

@rudzielec10824 nic nie musisz robić poza otwarciem dyskusji , Jeśli sprzedawca nie dopełni swojego obowiązku zwrot środków / rekompensatę /otrzymasz z POK 

oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

niestety trzeba fizycznie złożyć wniosek ,patrz co moderator podpowiedział. Wniosek złożyłam przed chwilą.

Jeszcze chwila i będzie tu jak na **piiip** wolna amerykanka oszustów. Wszyscy się boją o swoje dane wrażliwe. Wprowadzić jakiś system kontroli poprzez nr PESEL i profil zaufany. W Szwecji kupuje poprzez numer koordynacyjn i aplikacje bankową, sklep ma prawo pobrać moje dane adresowe z urzędu skarbowego Skatteverket. Wszyscy dorośli obywatele są w serwisach adresowych widoczni na cały świat i jeszcze nikt z tego powodu nie umarł No i oczywiście przekazywać dłużników do komornika.  A komornik niech liczy odsetki do samej śmierci oszusta. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rudzielec10824 Złóż proszę wniosek o rekompensatę do Programu Ochrony Kupujących, który znajdziesz w tym formularzu.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za podpowiedź a tematu jeszcze nie zamknę. Poczekam na zwrot. Wniosek złożony. Sprzedający milczy jak kamień.

oznacz moderatorów
rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Jestem już super szczęśliwa . Allegro zwróciło moją wpłatę za niedostarczony towar.  Sprzedający niestety nie zwrócił pieniędzy na moje konto. Choć miał czas . Pięć gwiazdek dla Allegro na dziś. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rudzielec10824 super! Cieszymy się, że jesteś zadowolona i że udało się rozwiązać problem 🙂
Pozdrawiam serdecznie i miłego weekendu 🌞

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów