anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tajemnicza przesyłka

grzesiojan
#8 Zapaleniec#

Witam. 

W lipcu zakupiłem kasety magnetofonowe. Mimo podania przez sprzedającego numeru przesyłki i tego, że fizycznie dostałem je 6 lipca, dla allegro do mnie do końca sierpnia nie dotarły. Aż tu nagle mail z allegro - nadana została do mnie przesyłka... z tymi właśnie kasetami. Myślę - ktoś się obudził po 2 miesiącach, cośtam kliknął i poszły jakieś opóźnione komunikaty. Ale nie - zaglądam na stronę poczty, a tam fizycznie idzie skądś dokądś jakaś paczka. Co ciekawe, o innym numerze, niż ta która do mnie już w lipcu przyszła/nie przyszła. I nagle na allegro zdarza się cud - paczka ma jednocześnie status dostarczona, opóźniona i w drodze. Czekam z niecierpliwością więc na przesyłkę a tu wielkie rozczarowanie. Odebrana gdzieśtam na Pomorzu, w zupełnie innej części kraju, niż mieszkam. Na allegro - dwie paczki z tą samą zawartością opłacone jednego dnia, kiedy indziej nadane i kiedy indziej dostarczone.

Przeszedł bym nad tym do porządku dziennego ale... w jakiż to sposób allegro skojarzyło mnie, moje konto z jakąś przesyłką, o swoim unikalnym numerze, wysłaną przez niewiadomo kogo do niewiadomo kogo. W taki sposób allegro może przypisać komukolwiek cokolwiek, handel bronią, narkotykami, zaleganie z opłatami czy inne bezeceństwa, za które najniższą karą będzie zawieszenie konta.

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Stary nowy zakup czy nowy stary???😎

oznacz moderatorów

grzesiojan
#8 Zapaleniec#

Zakup ten sam tylko druga paczka. Cudowne rozmnożenie tego samego zakupu, z tym, że jeden dotarł do mnie a drugi nie wiem do kogo, wiem tylko mniej więcej gdzie.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@grzesiojan Podpytaj sprzedawcę jak to jest z tą wysyłką ,niech pomoże rozwiązać tę zagadkę.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@grzesiojan Tak, jak radzi @kolekcjoner608, spróbuj wyjaśnić tę sprawę ze sprzedajacym. A jeśli się nie uda, podaj tutaj numery przesyłek, które są przypisane w Allegro do tego zamówienia. Sprawdzimy czemu doszło do takiej sytuacji.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

grzesiojan
#8 Zapaleniec#

Transakcja 10860171771 (hm... to chyba numer transakcji albo oferty Sprzedającego)

Numer 1 przesyłki (tej odebranej przeze mnie): 00359007738701327240

Numer 2 przesyłki (tej z czymś do kogoś): 00359007738761687933

Być może to Sprzedający popełnił jakiś błąd, na razie milczy. Boję się ponownej takiej sytuacji, bo paczka może być wysłana za pobraniem, ktoś nie zapłaci a oberwę ja.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@grzesiojan Postaram się to wyjaśnić. Kiedy będę wiedzieć więcej, dam znać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@grzesiojan 

Spokojnie, nie ma co panikować. To dwie różne przesyłki nadane z tego samego urzędu, więc nadawca popełnił błąd podając numer przesyłki nie do tego zamówienia co trzeba. Gorzej jakby pomylił się i wysłał na opak ;] Tobie z samym numerem przesyłki nikt niczego nie odbierze i na odwrót.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@grzesiojan Dostałam informację, że na tym etapie wykluczamy błąd po stronie systemu Allegro. Oznacza to, że sprzedający najprawdopodobniej samodzielnie dodał oba numery przesyłek do Twojego zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Gothic-star
#9 Pomysłodawca#

Sprzedający może dodać do jednej tranzakcji kilka numerów przesyłek,lub zmienić już podany.

Wygląda to na pomyłkę,dodał numer przesyłki nie do tej aukcji co potrzeba.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Co na ten temat ma do powiedzenia parametr SKUTECZNOŚĆ wysyłki?

oznacz moderatorów