anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz z

MAMY ROZWIĄZANIE!
FrankSong
#1 Nowicjusz#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dzień dobry, czy mogę prosić o zdjęcie blokady z konta? Próbowałem zamówić 2 iPhone'y, wjechała blokada, a teraz nawet nie mogę kupić ręcznika papierowego (smartfony zamówiłem gdzie indziej).

oznacz moderatorów
265 ODPOWIEDZI 265
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@emilsojko Ograniczenia zostały zdjęte. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

Witam, rowniez prosze o zdjecie blokady,dziekuje

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Malutka26_1984 Niestety w Twoim przypadku konieczny jest bezpośredni kontakt przez formularz i wyjaśnienie przyczyn nałożenia ograniczeń na Twoje konto.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

Problem jest taki ze alegro chce moje dane osobowe nie potrafiac podac konkretnego przepisu. Do zakupow nie jest mi potrzebna weryfikacja danych, nie kupuje materialow niebezpeicznych ani podwujnego urzytku. Poprostu kupujemy do domu zeczy. Mąż ja i dzieci (dorosle). Regulamin jest podrzedny i nie  respektuje sie go w punktach gdzie ustawodawca jasno cos nazuca. Znam coneico prawo i tu wlsnie z tego powodu nie chce podac ksera dowodu osobistego i karty bankowej. Sprawie nadaje biegu, jest duza szansa ze jescze w tym tyg zdaze przygotowac wszystko i zlozyc doniesienie do prokuratury. UODO jest proste i tam starczytylko informacja a oni sami sobie to sprawdza. Regulaminy pokopiowane mam z dnia zajscia tak by nie bylo matactwa jak to bylo z partalem oferia z ktorym tez taka sprawe zglosilam a pozniej w cywilnym na podstawie wyroku karnego, wygralam

 

oznacz moderatorów
Fala1
#7 Wielbiciel#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Witam,

proszę zerknąć na moje konto i zdjąć blokadę. Zmieniałem formy płatności, urządzenia...a dalej mam udowadniać, że to ja chcę dokonać transakcji... Zależało mi na czasie, a wyszło... Kontaktowałem się przez formularz....zero odpowiedzi, żeby było śmieszniej konto na serwisie posiadam od ponad 20 lat.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Fala1 Czy możesz dodać zrzut ekranu z widocznym komunikatem, jaki otrzymujesz? 

Dodam, że ostatni kontakt z konta, z którego piszesz, miał miejsce rok temu. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Fala1
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi 

To chyba dobrze, oznacza, że przez rok nie było żadnych problemów 🙂 Nie mniej konto cały czas było aktywne i korzystałem z niego. 

Screenshot_20240620_084749_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Fala1 Rozumiem, jednak zabrzmiało to tak, jakby kontakt był świeży. 😉 Tutaj muszę Cię prosić o postępowanie zgodnie z komunikatem i napisanie przez formularz. Jest to inny rodzaj ograniczeń, niż te, których dotyczy bieżący wątek, dlatego ja nie mam możliwości podjęcia działań. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Narsereg
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

 

Chwilowo nie dokończysz zakupu.

To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz.

 

Mogę prosić o odblokowanie możliwości zakupu? Robię zakupy na Allegro od lat i pierwszy raz dostaje taki komunikat. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Narsereg możesz już kupować bez ograniczeń. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Alcedias
#7 Wielbiciel#

Witam, mam dokładnie ten sam problem i komunikat. Proszę o zdjęcie ograniczenia

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Alcedias Skierowałam prośbę o zdjęcie ograniczeń. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
NECLCD
#7 Wielbiciel#

"To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz." @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NECLCD działam w tej sprawie. Poproszę o chwilkę cierpliwości. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@NECLCD możesz już kupować bez problemów 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
booyaka_007
#7 Wielbiciel#

"To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz."

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_

Proszę o zdjęcie ograniczenia, muszę pilnie zrobić zakupy

oznacz moderatorów
booyaka_007
#7 Wielbiciel#

Blokada zeszła, zakup udany 🙂

oznacz moderatorów
Client:70604121
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

 

Chwilowo nie dokończysz zakupu.

To wyjątkowa sytuacja. Ze względów bezpieczeństwa chcemy jako Allegro potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Jeśli możesz, poczekaj na weryfikację lub wypełnij i wyślij formularz.

 

Mogę prosić o odblokowanie możliwości zakupu? Robię zakupy na Allegro od lat i pierwszy raz dostaje taki komunikat. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:70604121 W sprawie tej blokady musisz napisać do nas przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów
Client:111055189
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, pojawił mi się ten sam problem co w temacie. Proszę o zdjęcie blokady. 
@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów