anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar niedostarczony

Client:38967222
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. 

Towar został opłacony i mial być dostarczony 12.06.24. Po pięciu dniach, gdy towar nadal nie zostal dostarczony chciałem otrzymać zwrot kosztów. Włączyłem opcje "zwrot towaru" I opis "ze względu na niedostarczony towar ".

Nie miałem wcześniej takiej sytuacji i dodatkowo otworzyłem dyskusję ze sprzedającym z zapytaniem o towar. Sprzedający odpisał mi i obiecał, że towar będzie wysłany jeszcze dzisiaj.

Moje pytanie dotyczy tego co mam zrobić jeśli towar zostanie do mnie dostarczony za kilka dni? Po włączeniu opcje zwrot towaru dostałem informację, że mam go zwrócić do 01.07.24, gdy nie mam pewności czy on w ogóle do mnie dotrze.

Czy jeśli faktycznie dojdzie za kilka dni mogę anulować ten zwrot czy rzeczywiście musze go odesłać. 

Błędem było to, że najpierw dałem zwrot, a później skontaktowałem się ze sprzedającym. Niestety nie miałem wcześniej takiej sytuacji i nie wiedziałem co dokładnie robić.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

W systemie tego nie zmienisz, jak jest zwrot to jest, żeby w systemie mogla się zmienić to sprzedający powinien zwrócić Ci śrdoki za nie wysłany towar a Ty go ponownie kupić, teraz może tak zostać jak będzie dostarczony ale pamiętaj że system tego zakupu nie będzie widział i trudno bedzie coś takiego reklamować później(może być z tym problem).

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@Client:38967222 Jeśli się dogadałeś, i chcesz dostać towar, to nic nie musisz robić. Rzeczywista procedura zwrotu zaczęłaby się gdybyś wpisał numer przesyłki zwrotnej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, w systemie jest już zwrot!

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@LEW433 No i co w związku z tym? Mam w zakładce "zwroty" dwa zaznaczone przez kupujących zwroty, które ostatecznie nie nastąpiły, i nic się z tego powodu nie dzieje.

Nie są one ujęte w statystyce zwrotów w panelu "jakość sprzedaży".

oznacz moderatorów