anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Zrobiłem zwrot wadliwego towaru w terminie własny koszt a przedawca nie chce przejąć .

Twierdzi że towar jest sprawny i mam zapłacić za przechowywanie towaru 

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36
Monika__L
#16 Inspirator#

no i ? Ty o coś pytasz? Chyba nie, ale:

odpowiedział na reklamację. towar sprawny, odebrać i poprosić o instrukcję obsługi

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

a coś więcej napisz dlaczego niesprawny, co nie działa, od kogo kupiłeś firma / prywatny sprzedawca?

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Kupiłem(polski)interfejs diagnostyczny do samochodów, miały wysłać interfejs i 3cd

Dostałem interfejs i 1cd sterownikami, instrukcją i z linkami gdzie można pobrać program.Po instalacji interfejs nie przychodził test ale komputer wykrywał, instalowałem program i próbowałem połączyć się samochodem (próbowałem na 3 różnych samachodach)nie połączył się, mimo to że program też wykrywał interfejsa, pożyczyłem od kolegi taki sam interfejs tylko że chiński, interfejs przychodził test I połączył się samachodamy 

No i postanowiłem wykonywać zwrot towaru I opisałem przyczynę 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@ghazaryan Otwórz mu dyskusję, opisz tam problem i napisz że ma wysłać odpowiedni a ten zabrać, nie daj się wciągać w żadne gierki, masz tam pomoc Allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

otworzyłem dyskusje, odpisał że w czasie wzrostu jak naznaczilem ze towar nie zgodnie z opisem to znaczy że towar przyjmuje jako reklamacje a technik stwierdził że interfejs dobry i mam odebrać na własny koszt + koszt za chowanie 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Napisz w dyskusji że nie jest to miał i czekaj na odpowiedź, niczego nie odbieraj. Poproś o pomoc Allegro 

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Poprosiłem dostałem odpowiedź 

ghazaryan przykro mi jednak w formularzu zwrotu zaznaczył Pan reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową. Odstąpienie dotyczy produktu nieużywanego i odesłanego w stanie idealnym. Zgłosił Pan, że towar jest wadliwy i nie działa właściwie więc jest to równoznaczne z reklamacją. Przykro mi, że reklamacja została odrzucona. Jako pośrednik sprzedaży nie mamy jednak uprawnień pozwalających na ingerowanie w decyzję reklamacyjną. W przypadku braku możliwości dojścia do porozumienia między Stronami sugeruję skorzystanie z programu Allegro Protect. Bezpośredni link do wniosku Allegro Protect: https://allegro.pl/allegro-protect/index

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

Czyli zaznaczyłeś zwrot a nie reklamację. Odbierz towar i złóż reklamację jak trzeba 

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Mam dopłacić i odebrać zepsuty towar?

Przedawca twierdzi że nie jest zepsuty i tak nie uzna reklamację 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz inny towar niż zamówiłeś czy nie?

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Interfejs był zepsuty oddałem 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Był zepsuty czy nie ten model dostałeś, zdecyduj?

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Był zepsuty 

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

I nie kompletny 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

nadal ci nie przysługuje zwrot tylko naprawa / wymiana przy 1 reklamacji

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Ale ja nie zlozilem reklamację, wykonałem zwrot towaru w terminie 14 dni 

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

Zwraca się towar pełnowartościowy. Niepełnowartościowy się reklamuje 

zrobiłeś jakiś twór na krzyż 

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Przedawca twierdzi że jest dobry czyli pełnowartościowy 

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

To znaczy że mam dopłacić i odebrać zepsuty sprzęt?

oznacz moderatorów