anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Zrobiłem zwrot wadliwego towaru w terminie własny koszt a przedawca nie chce przejąć .

Twierdzi że towar jest sprawny i mam zapłacić za przechowywanie towaru 

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36
az1rael
#21 Demiurg#

@ghazaryan tzn ze jak z twojej reklamacji wynika ze towar jest pełnowartościowy to masz se go odebrać na własny koszt plus zwrotu już nie zrobisz bo 14 dni od dnia odbioru minęło. Jakbyś zamiast zaznaczać w formularzu allegro reklamacji zaznaczył zwrot bez podania przyczyny to byś odzyskał kasę

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

To znaczy że wykonujesz wzrot 

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Czyli W czasie wykonanie w zrotu nie można podać przyczynę bo nie dostaniesz kasę?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A Ty czytasz czy wolisz się przepychać z tymi co "nienawidzą" kupujących? pisałem co masz zrobić! Masz złożony wniosek do AP i daj sobie już luz z nimi.

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj włożyłem wniosek Allegro Protect i czekam 

Tylko chciałem widzieć czy to ma sens czy tylko strata czasu 

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

różnie to bywa.

złożyłeś-czekaj. masz inne wyjscie?

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@ghazaryan  Przecież dostałeś  propozycję skorzystania z programu Allegro Protect, więc składaj wniosek o odszkodowanie.  Masz problem rozwiązany, sprzedającemu podziękuj.

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj złożyłem wniosek 

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Napisałem i dostałem odpowiedz

ghazaryan przykro mi jednak w formularzu zwrotu zaznaczył Pan reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową. Odstąpienie dotyczy produktu nieużywanego i odesłanego w stanie idealnym. Zgłosił Pan, że towar jest wadliwy i nie działa właściwie więc jest to równoznaczne z reklamacją. Przykro mi, że reklamacja została odrzucona. Jako pośrednik sprzedaży nie mamy jednak uprawnień pozwalających na ingerowanie w decyzję reklamacyjną. W przypadku braku możliwości dojścia do porozumienia między Stronami sugeruję skorzystanie z programu Allegro Protect. Bezpośredni link do wniosku Allegro Protect: https://allegro.pl/allegro-protect/index

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@ghazaryan kupiłeś jako firma od firmy?

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Nie kupiłem prywatne 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

I tak jest wg prawa, ale następnym razem jak składasz reklamację to napisz żeby sobie odebrał towar, także zgodnie z prawem.

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Witam

rozwiązanie mojego problemu było złożenie wniosku do AP

dostałem odpowiedź 

Pozytywnie rozpatrzyliśmy wniosek z Allegro Protect. Kupujący otrzymuje zwrot pieniędzy:
AutoExpert4U_pl, jeżeli nie dostarczyłeś towaru lub nie rozpatrzyłeś reklamacji Kupującego to kwotę zaakceptowanego wniosku doliczymy do Twoich rozliczeń z Allegro.

Wiadomość dla sprzedającego
Zwrot pokrywa Allegro Protect. Zapewniamy, że nie oczekujemy spłaty tej kwoty.

Wiadomość dla kupującego
Pieniądze w ciągu 3-7 dni roboczych trafią na konto lub kartę, z których opłacono zakup. W mejlu znajdziesz informacje o zwrocie.

Jeśli ktoś ma podobne sytuacja nie tracić czasu i nerwy pisać do AP

Ja wprowadziłem dyskusje 2 tygodnie 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ghazaryan Miałeś farta, wypłata z własnych pieniędzy allegro to nie przyznanie Ci racji, reklamacja dalej jest odrzucona, a Ty masz do odebrania swój towar za który sprzedawca nalicza za magazynowanie 🙂

To że dostałeś kasę nie zamyka sprawy między Tobą a sprzedawcą 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Jak już pisałem to nie było reklamacja a wzrot 

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

Przecież zaznaczyłeś teklamacje

to co zaznaczyłeś a co chciałeś to widać 2 różne rzeczy ale wpływają na dalszy tok 

oznacz moderatorów
ghazaryan
#9 Pomysłodawca#

Screenshot_20240617_095654_Samsung Internet.jpg

oznacz moderatorów