anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunieto numer przesylki

Idź do rozwiązania
Client:36852921
#1 Nowicjusz#
  •   @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Kupilem na aukcji smartfona w piątek a w poniedziałek dostałem maila z allegro , że sprzedajacy usunął numer przesyłki,  czy jest sie czym martwic  , czy trafiłem na oszusta
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:36852921 Jeśli nie otrzymasz smartfona w czasie podanym na aukcji w zakładce Dostawa, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś tam o interwencję pracownika Allegro. Jeżeli mimo to nie otrzymasz przesyłki, zamknij po 14 dniach Dyskusję jako nierozwiązaną i złóż wniosek o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderator
Moderator

@Client:36852921 widzę, że założyłeś już dyskusję i zapytałeś o to sprzedającego. W razie potrzeby po 24h możesz poprosić o pomoc pracownika Allegro. Nie masz czym się martwić, bo Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, więc w najgorszym przypadku odzyskasz pieniądze w ramach rekompensaty z Programu Ochrony Kupujących. Mam nadzieję, że sprzedający szybko odpisze i wszystko się wyjaśni. 

   Monika
   Moderator


   _____________
   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów