anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie wiadomości z "centrum wiadomości"

MrProfeska
#8 Zapaleniec#

Cześć,

czy można w jakiś sposób usunąć wiadomości z "centrum wiadomości"? Jeżeli nie, to czy taka funkcjonalność jest kiedyś planowana?

oznacz moderatorów
114 ODPOWIEDZI 114

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Masz u mnie piwo za "funkcję"😏

@Tharkun A Ty za "funkcjonalność" nie dostaniesz😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Tharkun
#9 Pomysłodawca#

Piwa nie muszę pić - dajcie taką "MOŻLIWOŚĆ" 😉 ... lepiej 😛

oznacz moderatorów

skate_2010
#7 Wielbiciel#

Kiedy będzie taka opcja?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@skate_2010 Intensywnie pracujemy nad tym, aby możliwość usuwania wiadomości i wątków, pojawiła się jeszcze w tym roku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pawlaj
#7 Wielbiciel#

Witam, 
czy są jakieś efekty tej intensywnej pracy? 😉

Pzdr

 

oznacz moderatorów

talgo
#8 Zapaleniec#

Prace na wprowadzeniem tej trudnej funkcji idą tak że allegro ma po prostu [edycja] aby to wprowadzić

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pawlaj @talgo skonsultowałam sprawę z osobami pracującymi nad wprowadzeniem tej funkcji, otrzymałam informację, że jesteśmy na ostatniej prostej! Poinformujemy Was, gdy tylko taka możliwość będzie dostępna.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bartech72
#8 Zapaleniec#

Ta funkcjonalność powinna być oczywista i aktywna już od dawna. Podpisuję się pod apelem jak najszybszego jej wprowadzenia.

oznacz moderatorów

skate_2010
#7 Wielbiciel#

Popieram. Taka opcja powinna być dostępna w od razu przy wprowadzeniu czatu 

oznacz moderatorów

xWujox
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, również podpisuje się pod tym aby opcja ta została wprowadzona jak najszybciej. 

Wiadomości z czatu na Allegro Lokalnie nie usuwają się automatycznie nawet po pół roku jak ktoś wyżej napisał. W tej chwili widzę, jak mam rozmowy, zapytania z lutego 2020 roku i one wciąż widnieją. Przy większej ilości wątków, jak wiele osób zadaje np. tylko pytanie o przedmiot itd. strasznie utrudnia to dalszą pracę i sam tak naprawdę zastanawiałem się się dlaczego nie ma możliwości usuwania takich wiadomości? Jakiś retoryczny argument? 

Jeżeli ktoś chce mieć jakiś dowód w postaci takich rozmów do ewentualnych roszczeń to przecież jak druga strona usunie u siebie czat to nie oznacza, że zniknie u tej osoby, która rozmowę na czacie chcę zachować. 

Zdecydowanie to użytkownik powinien o tym decydować. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xWujox "Jakiś retoryczny argument?" - retoryczne to może być pytanie, Ty zapewne miałeś na myśli słowo "logiczny".
Tak czy owak funkcja ta miała być wprowadzona do końca zeszłego roku, ale jak widać (znowu) się nie udało.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ewa_c11
#7 Wielbiciel#

Jak tam ostatnia prosta? Marzę o skasowaniu starych zakupów i wiadomości na Allegro lokalnie. Niby dużo tego nie ma ale od 2019r wypadało by posprzatac.

oznacz moderatorów

dkuziems
#7 Wielbiciel#

Wszyscy mamy nadzieję, że funkcjonalność ujrzy w końcu światło dzienne 🙂 Czekamy z niecierpliwością na informacje, pozdrawiam 

oznacz moderatorów

looki181
#8 Zapaleniec#

Mamy PRZYSZŁOŚĆ a opcji naddal niema...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@looki181 Opcja kasowania konkretnej wiadomości z Centrum jest już od jakiegoś czasu dostępna tutaj: 

CW.jpg

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

z_ryfka
#9 Pomysłodawca#

Wciąż brak tej opcji na Allegro lokalnie.

oznacz moderatorów

z_ryfka
#9 Pomysłodawca#

Wciąż brak tej opcji na Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów

looki181
#8 Zapaleniec#

Ah, tak opcja jest, ale muszę klikać kilka wiadomości po kolei, a mam konwersacji ok 50 bo kupujący zadawał mnóstwo pytań i muszę wszystko pojedynczo klikać 😛 chyba ze gdzieś tam można wybrać ale ja nie znalazłem 😕

oznacz moderatorów

MMotors
#7 Wielbiciel#

To najwyższy czas bo jest burdel dzięki temu ;/ , robicie takie zmiany które nie sa sprzyjające a dwa coraz drożej to wszystko wychodzi i jest mało opłacalne .

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

@_HolaOla_  jak planują zmiany w wiadomościach, to zwrócę uwagę na brak filtrów. Przydał by się filtr :

1. od kogo? 

 

 

oznacz moderatorów