anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Odp.: Raty od nowa

#7 Wielbiciel#

Też dostałam takie powiadomienie ;/ Kliknelam w link zeby zobaczyc na co ktos mnie naciaga, dalej nic nie klikalam. Zglosilam do Allegro i zglosze na policje (naiwnie wierzac ze to cos da).

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Na policję nic nie zgłosisz, jeżeli nikt nie kupił nic na ciebie, to tylko mail.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Chyba, że próba oszustwa, to może i tak.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Proba oszustwa, proba wyludzenia. Jaka mam pewnosc ze nie skorzystaja z moich rat z limitu odnawialnego skoro ten limit jest bez obowiazku wypelniania wniosku a limit mam dosc wysoki. 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

No dokładnie, ale chyba na allegro gdzieś byłaby informacja, że taki wniosek jest procedowany, że taki zakup był zrobiony? Ja nie mam w moich zakupach takiego zakupu zaznaczonego i nie mam nigdzie info, że kredyt mam wziąć. Gdzie się limit jakiś ustawia? Myślę, że allegro na to by sobie nie pozwoliło.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Moderator
Moderator

@magkal @Client:33863757 @Client:39256903 @xyz96 @Walterescu Potwierdzam, że jest to próba oszustwa. Informujemy o tym w wątku.

Natalia
   Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@nat_not Więc połącz wątki😉

Highlighted

Raty od nowa

#7 Wielbiciel#
  • Witam mam problem dostałem maila na inny adres niż powiązany z moim kontem allegro o potwierdzenie wniosku o raty od nowa
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

olej  to   !!!

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#1 Nowicjusz#

Również dostałem, najlepiej nic nie klikać. Zobaczcie jaki adres maila to jest, wyłudzanie konta na allegro to nie jest raczej. Wydaje mi się że konsekwencje mógłby być większe. 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Uważajcie, to jest scam, przesyłają maile z linkiem do zewnętrznej strony, to nie jest allegro! Nie klikać!

Z przykrością stwierdzam że podróbka jest dobrze zrobiona, trzeba patrzeć dokąd kierują linki. 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

A jeżeli kliknąłem w to? Jakie konsekwencje? Co robić dalej?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Myślę, że kliknięcie w Podsumowanie to jeszcze nic złego. Też to zrobiłem z ciekawości. W Podsumowaniu jest możliwość anulowania wniosku ale wymagana jest instalacja aplikacji. I to jest chyba to na co liczą oszuści. Lepiej nic więcej już nie klikać. 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Dzięki.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#1 Nowicjusz#

Od: Pomoc Allegro play@mailerabc.com Do: mnie gambit-65@tlen.pl (mniej)

bodek153_0-1601447063105.png

Witaj gambit-65@tlen.pl.   Potwierdź swoją prośbę o przyznanie pożyczki Raty Od.nowa.

Przypominamy, że wniosek o przyznanie pożyczki Raty Od.nowa został wysłany prawidłowo. Zanim złożony formularz zostanie skierowany do banku wymagamy dodatkowej weryfikacji.

Przejdź do wniosku

Decyzja o pożyczce jest podejmowana przez bank lub pośrednika pożyczkowego natychmiast po odebraniu wypełnionego formularza. Najczęsciej odbierzesz ją do kilkunastu minut od dostarczenia formularza pożyczkowego. W przypadkach, kiedy nie jest możliwe podjęcie decyzji natychmiast, otrzymasz ją najszybciej jak to możliwe, a Allegro wyśle Tobie wiadomość email z informacją o decyzji kredytowej.             

Przydatne informacje
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#2 Obserwator#

Dziś w nocy dostałem to samo. Przyszło z adresu info@mailersenderwc.com

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Raty Od. NOWA

#1 Nowicjusz#

Witam. Dostałem email, w ktorym jest napisane że poprawnie wypełniłem formularz o zwiększenie limitu na raty Od. Nowa. Ja żadnego takiego formularza nie wypełniałem. Co to jest? 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Raty Od. NOWA

#7 Wielbiciel#

JA RÓWNIEŻ DZIŚ ŻE EMAILA ŻE KUPIŁEM COŚ NA KREDYT I TYLKO POTWIERDZIĆ TRZEBA W MAILU WIĘC TO CHYBA KOLEJNA PRÓBA PRZEJĘCIA KONTA BO NIC TAKIEGO NIE ZAMAWIAŁEM

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Raty Od. NOWA

#1 Nowicjusz#

Dzien dobry, rowniez dzis w nocy dostalem maila o takiej tresci, ze kupilem monitor na raty, ktorego nie zamawialem...

Odpowiedz
Ładowanie...