anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA oszust GRY PS4

MAMY ROZWIĄZANIE!
sokarok
#7 Wielbiciel#

Uwaga na konta, to ta sama osoba. Dostaję przelew kontakt się urywa. Jedno konto zablokowane przez Allegro a pomysłowa osoba robi sobie nowe konto. Te same opisy, zdjęcia i numer telefonu.

https://allegro.pl/uzytkownik/taniekontaps4?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-4-0...

i

https://allegro.pl/uzytkownik/Przemkieeeee?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-4-07...

 

Zrzut ekranu 2020-08-2 o 19.10.44.pngZrzut ekranu 2020-08-2 o 19.10.55.png

 

 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
Knowhere
#21 Demiurg#

@sokarok Było już. I dzisiaj, i wczoraj ze dwa razy. Tyle że moderatorzy po cichu* usuwają całe tematy.
Serio, za bodaj 25 zł chciałeś kupić konto z grą, która normalnie kosztuje niemalże 200 zł?

*po cichu, bo jakoś postów dziś nie piszą, ale niektóre tematy znikają na bieżąco

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
sokarok
#7 Wielbiciel#

Bo widocznie im to na rękę. Właśnie gadam z tym typem i głupa udaje. Że on nic nie wie. Ale czytając jego wypociny mam wrażenie, że to obco krajowiec, od razu zaznaczam że nie mam nic do narodowości. 

 

A co do kwoty, to już masę takich kont kupiłem za 20 zł, 30 itp. I zawsze smigało. Wiesz to zawsze jest konto na parę dni. A ja przechodzę grę w parę dni i więcej już do niej nie wracam.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@sokarok Nie, po prostu dlatego, że podajecie nicki typa. Rozumiem zamysł, ale tu tego nie wolno robić.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
sokarok
#7 Wielbiciel#

To po co jest te forum? System zgłoszeń Allegro ma do d... więc tutaj można ostrzec kogoś innego.

oznacz moderatorów
TommyDaHool
#7 Wielbiciel#

taniekontaps4

z tego wystawia teraz 

oznacz moderatorów
sokarok
#7 Wielbiciel#

Tak wiem, pisałem z nim. Głupa udaje że nic nie wie i twierdzi że wszystko wysyła odbiorcom.  

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@sokarok Nie ja wymyślałem zasady tutaj panujące.
Co do kupowania kont, to nie bezpieczniej kupić pudełko na jakiejś promce, przejść i sprzedać za ten tydzień czy dwa w tej samej cenie?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
sokarok
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się z tobą w 100%. Moja Babcia mówiła "kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje" A co do oferty to moja winna, dałem się zrobić jak dziecko:)

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@sokarok Poza tym, gdy takiego typa jak on uwalają psiarscy, to takie osoby jak Ty często są wzywane na przesłuchanie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, Policjanci!
nie lubuję jak ktoś tak mówi 😞 taki brak szacunku do Policji 😕

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Oni sami o sobie często mówią w ten sposób.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, to że ktoś coś o sobie mówi, nie znaczy że trzeba naśladować,
bo to nie oznacza przyzwolenia 🙂 nadal uważam, że to brak szacunku, bo nie powiesz do Policjanta per "Pies"..

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Na szacunek trzeba sobie zapracować, a oni w sporej części pracują tylko na statystyki (a i to te najłatwiejsze do zdobycia). Także jeśli policjant będzie się zachowywał jak pies, a nie policjant, to psem będzie nazywany, a nie policjantem.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, praca jak praca, szanować trzeba wszystkich 😕

oznacz moderatorów
sokarok
#7 Wielbiciel#

Ja mam ogromny szacunek do Policji.

oznacz moderatorów
sokarok
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@sokarok Kupujcie na potęgę i wybierajcie "odbiór osobisty" - będzie mu kasowało prowizję dopóki się nie połapie😂
Poza tym na dole każdej oferty jest przycisk "zgłoś naruszenie zasad".
No i podany nr fona można wrzucić jako kontaktowy pod jakimś ciekawym ogłoszeniem na którejś z gejowskich stron - niech go zasypią fotkami wiadomo czego😉

Swoją drogą, skoro kupiliście i zapłaciliście, a typ wali w jajo, to dlaczego nie zakładacie mu dyskusji?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@Knowhere napisał: "Swoją drogą, skoro kupiliście i zapłaciliście, a typ wali w jajo, to dlaczego nie zakładacie mu dyskusji?"

Już to widzę:

 - Szanowny Panie Prywatny Sprzedawco, nie dostałem dostępu do konta z grą Cyberpunk 2077. Czy nie zechciałby Pan zwrócić mi pieniążków?

- Ależ oczywiście. Już zwracam pieniążki.

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Tu nie chodzi tyle o to, żeby natychmiast zwrócił pieniądze, co o narobienie mu problemów i zwykłą podkładkę (pod chociażby POK).
Z allegro jest trochę jak z Okiem Saurona - dopóki ktoś nie założy pierścienia, to nie patrzy ono w jego stronę. A spróbuj tylko zwrócić jego uwagę, to leżysz i kwiczysz.
Jak przekręceni zaczną masowo zgłaszać mu oferty, zakładać dyskusję i składać wnioski do POK-u, to allegro nieco skrupulatniej przyłoży się do utrudnienia mu egzystencji na portalu. A jak jeszcze do tego dołączą się psiarscy, to typ sam z płaczem przytarga pieniądze w zębach.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów