anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, chcialem zadydykowac drzewko po kliknieciu w zadedykuj pojawia sie Drzewa sadzimy dwa razy w

MAMY ROZWIĄZANIE!
guuti
#7 Wielbiciel#

Witam, chciałem zadydykować drzewko po kliknięciu w zadedykuj pojawia się info :

Po tym, jak je posadzimy, damy Ci znać o tym, gdzie jest Twoje drzewo i jakiego jest gatunku.
Otrzyma także wirtualną dedykację od Ciebie. Czy coś żle robię ?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@guuti Musisz poczekać. Kiedy drzewo zostanie zasadzone, zobaczysz taką informację:

nat_not_0-1699025727150.png

i będziesz mógł dodać dedykację.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@nat_not a jest jakaś możliwość fizycznego obejrzenia konkretnego drzewa

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 Tak, już po posadzeniu i zadedykowaniu dostaje się mapkę z zaznaczonym miejscem i współrzędne, dzięki którym można łatwo dotrzeć do swojego drzewa.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@nat_not a jest jakiś określony czas na wysłanie dedykacji?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44052296 możliwość dodania własnej dedykacji trwa przynajmniej kilka dni po otrzymaniu maila z informacją o sadzeniu drzewa. W tym roku nie mamy określonych dat, bo następna akcja sadzenia odbędzie się wiosną przyszłego roku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Nefetorve
#7 Wielbiciel#

Czyli rozumiem, że otrzymam informację o tym, kiedy można dodać własną dedykację? 

Kolejne pytanie:

Jak to się ma do zapisu w e-mailu, który otrzymałam:

Tylko drzewka z dedykacją trafiają do sadzenia. Pamiętaj by nazwać lub zadedykować swoją sadzonkę!

Jest to nieco sprzeczna informacja, ponieważ w dyskusji wyszło, że dopiero jak posadzicie drzewa, to można je zadedykować... a w e-mailu otrzymałam info, że muszę zadedykować drzewko, aby trafiło do sadzenia. 😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Nefetorve tak jak pisałam wcześniej - najbliższa akcja sadzenia drzew odbędzie się wiosną przyszłego roku i wtedy dopiero będzie możliwość dodania dedykacji. Tak jak wspominała Natalia, najpierw drzewo zostaje zasadzone, a dopiero potem będziesz mogła dodać dedykację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Nefetorve
#7 Wielbiciel#

Nie wiem, gdzie mogę zgłosić jakieś uwagi, dlatego piszę tutaj. 🙂

Warto byłoby zmodyfikować e-maila, który jest przesyłany do klientów - jest nieprecyzyjny i na pierwszy rzut oka nie wiem, czy drzewo zostanie zasadzone również bez mojej interwencji. Sam e-mail wskazuje na to, że nie:

1.Tylko drzewka z dedykacją trafiają do sadzenia. Pamiętaj by nazwać lub zadedykować swoją sadzonkę!

 

Jako użytkownik chciałabym mieć to wszystko w interfejsie użytkownika uwzględnione (+komunikacji od Allegro), a nie musieć integrować konto ze Społecznością Allegro. 

 

Prosiłabym o przekazanie tej informacji osobom odpowiedzialnym za e-maile wysyłane w ramach Allegro One - zasadzone, ewentualnie o podanie kontaktu e-mail do takich osób, jeżeli moja wiadomość nie jest zrozumiała dla Pani. 

oznacz moderatorów
michswibis
#7 Wielbiciel#

Panie Moderatorki zaniemówiły. Poruszyłam ten temat w innym miejscu, bo 16.04.24 też otrzymałam e-mail o takiej treści. Wielokrotnie już wcześniej miałam taką nagrodę, ale nigdy nie dawałam dedykacji, bo chciałam być anonimowa. Wygląda na to, że allegro jednak nie sadzi drzewek naprawdę tylko może wirtualnie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@michswibis Oczywiście będziesz mogła zadedykować komuś drzewo i poinformujemy Cię o tym. 🙂 Najpierw jednak musimy posadzić kolejne drzewa, bo nie są one wirtualne. Dedykację zamieszczasz na fizycznie posadzonych drzewach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
michswibis
#7 Wielbiciel#

Proszę czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że chcę być anonimowa i nie daję dedykacji, a w pierwszym punkcie jest haczyk, że cytuję: "1. Tylko drzewka z dedykacją trafiają do sadzenia".  Na logikę, bez dedykacji nie ma sadzenia. No ktoś tu zażartował sobie z naiwnych.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@michswibis Drzewa nie są podpisywane fizycznie, to dedykacja wirtualna. Oprócz tego nie musisz tam podawać swoich danych (ani danych nikogo bliskiego). Za każde dziesięć odebranych przez Ciebie paczek i dodanie dedykacji sfinansujemy posadzenie jednej sadzonki drzewa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów