anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, jak sprawdzić czy to nie jest jakieś oszustwo aby?

Client:46738614
#7 Wielbiciel#

  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_

Dostałam dziś na moje konto e-mailowe używane na allegro e-maila, że jutro od firmy Zdrowie i Biznes będę mieć dostawę przesyłki przez DHL do domu  z numerem przesyłki a jakże 28019929072  a  w adresie nietypowo nr mieszkania zamiast 4 jest 4/4. Sprawdziłam wszystkie zamówione paczki (jutro mam 3 do odbioru w tym 2 z Allegro), firma mi nieznana. Pierwszy raz tu coś publikuję, bo niepokój wzbudza że opinie są nie najwyższe

Skąd mieli mój e-mail???

Nic nigdy od tej  firmy Zdrowie i Biznes.  nie zamawiałam. W mailu informacja z PINem że przekierować paczkę na POP można dziś do północy. Miewacie takie sytuacje?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

drekenzes
#16 Inspirator#

@Client:46738614 Sprawdź w zamówieniach Allegro, bo jednak firma istnieje, sprzedaje na Allegro, mają siedzibę koło Cieszyna, więc obsługa paczki na terminalu przeładunkowym w Bielsku-Białej pasuje.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mail, a nie zamawiałeś więc zastanowiłbym się, kupujesz to wszytko masz na Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

Client:46738614
#7 Wielbiciel#

Firma nie występuje w moich zakupach. Paczki nie odbiorę! ALE skąd mieli mój adres mailowy? 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Client:46738614 A sprawdziłaś jakie firmy prowadzą sklepy w których kupiłaś? Albo podaj ich nazwy, to zerkniemy na ich dane.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Client:46738614
#7 Wielbiciel#

Jestem na Allegro 7 lat prawie (a do wieku dopisz zero) zestaw firm w których kupuję się powtarza. Nie potrafię podać ot tak kopiuj/wklej wszystkich sprzedawców🙄

oznacz moderatorów

Client:46738614
#7 Wielbiciel#

Sprawdzałam w zakupach po SPRZEDAWCY i hasło zdrowie i biznes i spozywcze2022spozywcze2022 i  pudło

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie kupowałeś więc ktoś próbuje cię naciągnąć.

oznacz moderatorów

Client:46738614
#7 Wielbiciel#

podejrzewam że masz racje, bo jeśli bym odebrała z rozpędu (jutro przyjdą mi 3 paczki, a nigdy nie sprawdzam nadawcy bo skoro przyszło to biorę) to bym pewnie nie mogła odesłać i musiała za to jeszcze płacić

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A nie są za pobraniem?

oznacz moderatorów

Client:46738614
#7 Wielbiciel#

a  jak dostajesz na e-mail, znany allegro, info o paczce której nie zamawiałeś ( nie znasz tej firmy) że ci dpd  jutro  dostarczy to nie uważasz że tu coś nie tak? co byś zrobił? co można sprawdzić?

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Ich konto to na przykład to:

https://allegro.pl/uzytkownik/spozywczy2022

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Client:46738614
#7 Wielbiciel#

Tak znalazłam to też. Ale skąd mieli mojego maila ? Sprawdziłam na Allegro że nie kupowałam od nich i na KRS że nie sprzedawali pod inną nazwą!

oznacz moderatorów

Client:46738614
#7 Wielbiciel#

sprawdzałam w zakupach po SPRZEDAWCY zarówno hasło 'zdrowie i biznes'  jak i 'spozywcze2022' i  pudło🙄

oznacz moderatorów

Client:46738614
#7 Wielbiciel#

w KRS patrząc nazwy nie zmieniali bo też i zbyt długo nie działają

 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Client:46738614 Wystarczy że podasz nam loginy sklepów w których ostatnio robiłaś zakupy. Sprzedawcy na Allegro często mają kilka kont, a wygląda to jak jednak zakup na allegro.

Moderacja będzie dopiero rano.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46738614 Cześć 🙂 Nie jest to żadne oszustwo, 19 czerwca o 18:54 zamówiłaś produkt z oferty https://allegro.pl/oferta/papier-toaletowy-bezzapachowy-foxy-4-szt-15305789360   (zamówienie numer 1ade2610-2e5c-11ef-b855-211252d10ff4)

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów