anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam nie moge dokonczyc zamowienia chce nadac paczkę do rumuni jak to zrobic ??

Client:49162608
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprawdź na stronie przewoźnika czy obecnie obsługuje wysyłki do Rumunii .W okresie pandemii są czasowo zawieszane dostawy do wybranych krajów.

oznacz moderatorów

Client:49162608
#7 Wielbiciel#

Nawet nie moge opłacić zamówionych rzeczy 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Poprośmy kogoś z moderatorów niech rzucą okiem na ten problem  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Pomożecie?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49162608 podaj proszę numer oferty, w której próbujesz dokonać zakupu? Widzę, że nie masz żadnych ofert na koncie, z którego piszesz dlatego wyjaśnij też proszę jakie "nadanie paczek do Rumunii" masz na myśli? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:49162608
#7 Wielbiciel#

Jak skontaktować się ze sprzedającym?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najlepiej klikając w "wiadomość do sprzedającego" i napisać o co chodzi.

oznacz moderatorów

Client:49162608
#7 Wielbiciel#

no tak😁😁 ale niestety nie mam takiej opcji albo po prostu nie mogę znaleźć 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:49162608 Popatrz dobrze na stronie oferty na pewno zauważysz.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:49162608 W każdej ofercie masz "Pytanie do sprzedającego". W niektórych ofertach masz jeszcze adres e-mail i telefon sprzedającego w zakładce "O sprzedającym". Po zakupie masz dane sprzedawcy w mailu otrzymanym od Allegro i w zakładce Moje zakupy. Możesz też kontaktować się przez Centrum wiadomości; https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/new-message

oznacz moderatorów

Client:49162608
#7 Wielbiciel#

po zakupie tu się zgodzę ale mam taki problem ze nie moge dokończyć zamówienia ponieważ wysyłaka jest kierowana do rumuni  

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:49162608 To ty jesteś sprzedawcą i chcesz wysłać do Rumunii czy ktoś z Rumunii kupił a ty nie wiesz jak wysłać?

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@Client:49162608 Nie wszyscy sprzedawcy wysyłają towar za granicę. Jeśli sprzedający nie ma w ofercie dostawy do Rumunii to trzeba go spytać przez "wiadomość do sprzedającego" czy taka przesyłka jest możliwa i poprosić o jej udostępnienie w ofercie.

oznacz moderatorów