anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, otrzymałem 2 maile od "allegro kontakt" ale zastanawiam się czy to czasem nie próba oszustwa.

MAMY ROZWIĄZANIE!
pipen111
#7 Wielbiciel#

Witam, otrzymałem 2 maile od "allegro kontakt" ale zastanawiam się czy to czasem nie próba oszustwa tym bardziej, że nie zamawiałem produktu o które pyta allegro w mailu czy otrzymałem produkt...  

pipen111_0-1719905121013.png

 



Dobry wieczór,

Kontaktuję się w związku z przesyłką o numerze A000M96NU9 w związku z zamówieniem przedmiotu SAMSUNG GALAXY S23 ETUI VIEW WALLET CASE POKROWIEC .

Proszę o informacje czy przesyłka została do Pana doręczona. 

Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę miłego dnia!

Pozdrawiam
// Mikołaj [edycja]
Zespół Allegro


pipen111_1-1719905122444.png

 



Allegro sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 40 000 000 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553

 

oraz następny dzisiaj:

 

pipen111_2-1719905174118.png

 



Dzień dobry,

Kontaktuję się ponownie w sprawie przesyłki o numerze A000M96NU9 w związku z zamówieniem przedmiotu SAMSUNG GALAXY S23 ETUI VIEW WALLET CASE POKROWIEC .

Proszę o informacje czy przesyłka została do Pana doręczona. 


W oczekiwaniu na odpowiedź życzę miłego dnia.

Pozdrawiam
// Dmytro [edycja]
Zespół Allegro


pipen111_3-1719905174075.png

 

Masz więcej pytań, na które szukasz odpowiedzi? Możesz skorzystać z doświadczenia innych Klientów Allegro. Wejdź na spolecznosc.allegro.pl, zadaj pytanie na forum i poczekaj na odpowiedzi innych.

Allegro sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 40 000 000 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@pipen111   Podstawowa informacja: adres nadawcy?

Na załączonych  tekstach tego adresu nie podałeś.

Link do Społeczność Allegro jest fałszywy.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@pipen111  Obydwa maile należy przesłąć na adres  phishing@allegro.pl  oraz ogólnopolski cert@cert.pl  ale nie tak jak tutaj że nic nie widać,  lecz w opcji  "Prześlij dalej jako załącznik".

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@pipen111 

Ja rozumiem ze telefony, że mało widać ale wklejanie treści nic nie daje. Podaj dokładny adres e-mail z którego przyszła wiadomość.

oznacz moderatorów
pipen111
#7 Wielbiciel#

Przepraszam... adres: allegro.kontakt@allegro.pl

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Hmm...  więc adres wygląda na prawdziwy. Ale chyba jednak nie jest prawdziwy, nigdzie nie mam takiego adresu mail....

Nieważne, wyślij na cert@cert.pl  niech oni decydują...

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@pipen111 

Prawdziwa wiadomość.

@br.  Link do społeczności jakoś dziwnie przekierowuje, nie znam się tu jakoś bardzo ale do AG.

Jeżeli nie zamawiałeś telefonu to ktoś pomylił adresatów. 

Dziewczynki, może Wy, coś?

 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@serwis-texas  Nie wydaje mi się że to pomyłka, to zwyczajny spam.  Allegro rozsyła spam z fałszywymi linkami ???

Oni też mogą być podatni na włamania...👿

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@br. 

Nie to aż tak źle chyba nie jest. Ja tam uważam że oni faktycznie szukają paczki. Zobacz jej tracking 🙂

 

  • Przesyłka wyjechała w drogę do punktu docelowego.

  • Przesyłka została odebrana przez kuriera.

  • Przesyłka została przygotowana przez nadawcę.

 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@serwis-texas  Aha, i liczą na to że ktoś kto przypadkiem dostał tą paczkę to się przyzna  i narazi się na dziwne kłopoty....   Optymiści... 🤣

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pipen111 to są wiadomości od nas, nie jest to próba oszustwa, ale jest to pomyłka. Te wiadomości powinny trafić do kogoś innego. W imieniu Doradców  przepraszam Cię za tę pomyłkę, ale spokojnie nie jest to próba oszustwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
pipen111
#7 Wielbiciel#

ok w takim razie sprawę uznaję za rozwiązaną. Dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam serdecznie 😃

oznacz moderatorów