anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, pytanie odnośnie zakupu / zakupów na Allegro.

mdudys
#7 Wielbiciel#

Chodzi o zakupy z zagranicy...nigdy tak nie kupowałem ale teraz ponieważ myślę o zakupie E-bike'a, może zestawie do konwersji i kraje dostawy to Chiny RFN. Czasami trafiają się superoferty, np. wczoraj e-bike który kosztuje ok. 3200 PLN był oferowany (nowy, prosto z Chin) za ok. 600 PLN. Takich ofert dotyczących takiego asortymentu było wczoraj więcej, znikły też szybko bo dotyczyły pojedyńczych sztuk. I pytanie: Allegro zapewnia zwrot kosztów w przypadku nieotrzymania produktu. Czy dotyczy to RowreAllegro.jpgteż dostawy z zagranicy i takich superofert?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mdudys Jeśli nie otrzymasz opłaconego przedmiotu, możesz złożyć wniosek o rekompensatę w ramach Programu Ochrony Kupujących. Sprawdź tutaj szczegóły.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli kupujesz przez allegro to masz ich gwarancje i w razie problemów dostaniesz zwrot z POK . Kupując towar z Chin musisz się liczyć z opłatami celnymi ,towarem niższej jakości oraz problemami ze zwrotem . Takie okazje czasem drogo kosztują i bywają mało opłacalne.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mdudys Masz gwarancję Allegro, ale jak dla mnie oferta któta ma nagle cenę o 80% niższą jest problematyczna. Nawet Chińczycy na "A" nie robią takich przecen ( z 3200 na 585). Owszem ogłaszają obniżki wybranych przedmiotów (przez określony czas - odmierzany zegarem) ale sięgaja one max 10% Wg. mnie "coś jest na rzeczy". 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdudys nie licz że za te pieniądze kupisz fajny i bezawaryjny rower elektryczny 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mdudys Poczytaj tu na forum jakie problemy są z towarem w razie zwrotu do Chin, towar powyżej 50 euro podlega opłacie celnej, moim zdaniem na takie oferty należy uważać, są adresy zwrotu na terenie UE i to już lepsze.

oznacz moderatorów