anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpłaciłem za wylicytowane przedmioty z opóźnieniem

Adenauer_49
#7 Wielbiciel#

Witam! Dokonałem przelewu za wylicytowane przedmioty po Ok 10 dniach zakupu.  Na jednej aukcji jest zapis transakcja opłacona a na dwóch innych transakcja nieudana.
co robić w takiej kwestii ?  (Dowody wpłat oczywiście mam) z góry dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

br.
#21 Demiurg#

@Adenauer_49  "co robić w takiej kwestii ? "

Nic nie robić, czekać na zwrot wpłaconych pieniędzy, a w jednym przypadku czekać na przesyłkę.  Można jeszcze ewentualnie zadać pytanie sprzedającemu - transakcja opłacona.

Na przyszłość radzę najpierw czytać opisy i warunki, szczegóły dostawy, a potem płacić.

Nie raczyłeś nawet napisać gdzie licytowałeś czy  Allegro czy Lokalne a może jeszcze gdzie indziej?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Adenauer_49 a jaka metoda płatności? jakie allegro normalne czy lokalne

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Adenauer_49 Wskaż proszę numery zamówień, o które chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Adenauer_49 Opłacasz po czasie  bez konsultacji ze sprzedającym? po co, jest termin i należy się tego trzymać, a teraz skontaktowałeś się ze sprzedającym?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Adenauer_49 Jak opłacasz później niż w terminie jaki sprzedawca podaje w swoich ustawieniach to trzeba się z nim skontaktować czy dany przedmiot jest dostępny . Sprzedawca ustala czas na wpłatę a po tym terminie może szukać innego klienta.

oznacz moderatorów