anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wygrana licytacja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:101635858
#7 Wielbiciel#

dziś dwukrotnie wygrałam licytacje na allegro. NIE lokalnie. Dostałam maila z gratulacjami o wygranych licytacjach (dwie różne rzeczy w odstępie kilkugodzinnym). Po kilkunastu minutach przyszedł kolejny mail (zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku), "cieszymy się, że licytujesz przedmiot, twoja oferta jest najwyższa". I licytacja i pierwszym i w drugim przypadku została przedłużona o ... 24 h. Dla mnie to jest jakieś oszustwo. Już wcześniej miałam taki przypadek, ale nie zwróciłam uwagi, nie miałam pewności. Dziś mnie szarpnęło, bo 2x w ciągu kilku godzin IDENTYCZNA oszukańcza historia. Można coś z tym zrobić? Czyja to wina? Czyje działanie? Sklepu? Allegro? Gdzie mogę się upomnieć u uczciwe traktowanie i realizację umowy?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Na Allegro klasycznym aukcje są przedłużane o 24H jeżeli była jakaś awaria i nie wszyscy mogli licytować.

oznacz moderatorów
Client:101635858
#7 Wielbiciel#

nie bardzo chce mi sie wierzyć w trzykrotną awarię, tego samego sprzedawcy, w odstępie kilku dni / godzin. Jestem przekonana o wystąpieniu celowej nieprawidłowości. Czy można to jakoś sprawdzić?

oznacz moderatorów
mirex2005
#12 Orędownik#

@Client:101635858 nie było wypłat pieniędzy i nie można samodzielnie zlecać wypłat. To może świadczyć o awarii systemu i to może być przyczyna przedłużenia licytacji.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ja miałem wczoraj wieczorem trochę pozycji w licytacjach ale nikt mi aukcji nie przedłużył mimo tego że ceny końcowe nie były zgodne z oczekiwaniami co mogło by też świadczyć o utrudnieniach z dostępem . Jak przedłużać to powinni wszystkim a nie wybiórczo.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101635858 Podaj proszę numery ofert, o które chodzi i prześlij zrzuty ekranu z widokiem otrzymanych powiadomień.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów