anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrana licytacja

Client:70732725
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  witam, czy była by możliwość anulowania wygranej przez mnie licytacji ponieważ nie dogadałem się ze sprzedającym a nie mogę anulować zakupu 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:70732725 A ta licytacja to była zwykłym Allegro czy na AL, ale jak nie możesz anulować to strzelam że na AL, a tam jak nie opłacisz w ciągu 5dni to nie dochodzi do zakupu.

oznacz moderatorów

Client:70732725
#2 Obserwator#

Na zwykłym Allegro 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:70732725 Nie. W sprawie odstąpienia od zakupu musisz się porozumieć ze sprzedającym.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:70732725
#2 Obserwator#

Sprzedawca odmawia i twierdzi ze nie może anulować nic 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie może anulować, przecież Ci napisałem że jak licytacja na AL to nie opłacisz to nie ma zakupu, a tak w ogóle to dobrze poczytać o takich sprawach przed licytacją zakupem.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:70732725 Słuchaj LEWA, bo już się zdenerwował > a jak ryknie jeszcze raz, to się może źle skończyć😂

oznacz moderatorów

Client:70732725
#2 Obserwator#

To jeżeli teraz tego nie opłacę to automatycznie się anuluje? Nie będę miał do zapłaty jakiś prowizji czy coś?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:70732725 Nie, nie będziesz miał > tylko jak zaczniesz częściej tak robić, to się może skończyć blokadą konta.

oznacz moderatorów

Client:70732725
#2 Obserwator#

Bardzo dziękuje za udzielone informacje 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:70732725 Nic Ci nikt nie zrobi, nie płacisz nie ma zakupu.😁

oznacz moderatorów

Client:70732725
#2 Obserwator#

Sprzedawca napisał mi przed chwila ze przedmiot wystawił na licytacje na zwykłym Allegro a nie na lokalnym. To coś zmienia?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Allegro anuluje to dopiero po miesiącu. Ty po prostu napisz mu krótko przez wiadomość allegro "Odstępuję od umowy bez podania przyczyny" i będzie ok. Nie ma problemu gdy zdarza się to sporadycznie. Gdyby było częściej to wtedy mogą konto zablokować. On dostanie zwrot prowizji. Tylko powisi Wam przez miesiąc ta transakcja jako nieopłacona. Lepsze to niż jakby miał miesiąc czekać na wpłatę i się złościć, bo towar uziemiony. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:70732725 Trzeba było najpierw dogadać się ze sprzedawcą > a nie licytować "na pałę"

oznacz moderatorów

Client:70732725
#2 Obserwator#

Sprzedawca zakończył licytacje 5 dni przed końcem a podbiłem tylko o jeden w górę 

oznacz moderatorów