anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wymiana uszkodzonego przedmiotu

colorata
#1 Nowicjusz#

Miałem dostać telefon nowy ,nieuszkodzony,zafoliowany  dostałem prawdopodobnie jakiś powystawowy ,bez folii, porysowany, sprzedawca zaproponował mi wymianę ,moje pytanie brzmi następująco, jak mam zabezpieczyć się przed ewentualnym oszustwem przy wysyłaniu i odebraniu telefonu przez sprzedającego,bo przecież ja mogę wysłać telefon do sprzedawcy i sam zostać z niczym ,a sprzedawca powie, ze wysłałem mu puste pudełko

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

najlepiej się zabezpiecz , najlepiej jak potrafisz .

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@colorata Widzę, że prowadzisz już dyskusję ze sprzedawcą. Możesz mu odpisać, że zgodnie z ustaleniami odeślesz produkt i oczekujesz wymiany na taki zgodny z opisem aukcji. Jeśli się martwisz, nagraj filmik z momentu pakowania telefonu i oklejania przesyłki. Będziesz miał dowód. Pamiętaj, że możesz poprosić o pomoc w dyskusji naszego doradcę. Taka opcja pojawi się po 24 godzinach od założenia sporu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@colorata Jak składasz reklamację i sprzedajacy chce odesłania telefonu w celu jej rozpatrzenia to musisz odesłać, zdjęcia film z datą pakownia itd. nie odeślesz  to może odrzucić Ci reklamację z tego powodu.

oznacz moderatorów