anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wysyłka z Polski - odesłanie do Chin

accadia
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Tym razem pytanie jako kupujący - zamowienie 07c2e142-3a9e-11ee-a718-ab59193dc2dc

Zakupiłem odzież od firmy na Allegro, która w danych sprzedającego miała polskie dane (wiem ile jest problemów z towarem z Chin i ich odsyłaniem, dlatego zwracam na to uwagę).

Towar nie był tani, a jego jakość gorzej niż tragiczna. Przy próbie zgłoszenia zwrotu wyskoczyła informacja o wysyłce własnej do Chin (w żadnym miejscu oferty, danych o sprzedającym itp. nie było mowy - wszędzie podane polskie dane adresowe).

 

Oczywiście założyłem dyskusję, na którą odpowiada automat i mam zamiar prosić o pomoc pracownika Allegro.

 

Pytanie: czy taka forma sprzedaży, gdzie informacja o odesłaniu towaru do Chin nie jest nigdzie podana, a sprzedajacym jest polska firma -   jest uczciwa i jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@accadia Nie ma znaczenia skąd przychodzi towar  , informację o adresie do zwrotu masz w zakładce ,,zwroty ,, 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Koszty zwrotu mogą przekroczyć wartość tego towaru ,raczej potraktuj to jako nauczkę i dokładniej patrz przy kolejnych zakupach o szczegółach dostawy czy zwrotu.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@accadia 

Pokaż ofertę. Najlepiej link z momentu zakupu 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@accadia a w zakładce zwroty co masz ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów