anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka za granice - filtr wyszukiwania

Acid_pl
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mam pytanie, czy istnieje możliwość filtrowania wyszukiwarki tak, aby pokazywała tylko sprzedawców, którzy wysyłają swój towar poza granicę Polski?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

PHUABIB2
#12 Orędownik#

@Acid_plchyba nie, musisz wejść w każdą aukcję, sprawdzić w sczegółach dostawy koszt wysyłki do Polski, zmienić ręcznie za zagranicę i wtedy pokazuje się koszt do danego kraju, o ile kupujący udostępnia.

oznacz moderatorów

agnova
#7 Wielbiciel#

Odnawiam pytanie. Czy cos sie zmienilo w tej kwesti? Nie ukrywam ze filtr wyszukiwania wysylek zagranicznych bylby super pomocny!

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@agnova Zgłoś swój pomysł tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Acid_pl no właśnie kwestia jest taka, że to sprzedający decyduje o tym czy wysyła, czy nie. Jest filtr "wysyłka z Polski". Natomiast w drugą stronę niestety nie. Zgłosiłam Twoją propozycję, jako sugestię. Odezwę się w tej sprawie za jakiś czas 🙂 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@cloudcloud @nat_not  A ja mam inne pytanie... Zaznaczyłem wysyłkę z Polski aby odsiac Chińczyków. A  wynikach dalej firmy Azjatyckie, tylko tyle że teoretycznie mają zwroty na terytorium Polski ( słynne Słubice ) - jak oni to omijają?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Prześlij link do wyników wyszukiwania i numer przykładowej oferty, o którą chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Piszą, że wysyłają z Polski.

oznacz moderatorów