anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie po EAN - w lerojku taniej.

MAMY ROZWIĄZANIE!
krejzole
#14 Krzewiciel#

Chce kupić proste 4 regały magazynowe, wpisuje kod EAN w wyszukiwarce allegro wyskakują oferty. Wpisuje EAN w porównywarce cen i tu wielkie ździwienie - kurcze lerojek ma znacznie taniej. Zawsze na allegro było taniej a teraz znów przerzucam się na zakupy stacjonarne. Czy wy też tak macie? Zakup stacjonarny nie dosyć że taniej to jest gwarancja że towar otrzymam w całości a nie rozwalony w transporcie.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

Ale czym Ty się dziwisz? Przyjąłeś za pewnik, że na Allegro jest najtaniej? Te czasy już daaaawno minęły.

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

Im więcej prowizji, tym wyższe ceny. Proste.

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

To wyszukiwanie po kodzie EAN to duże usprawnienie jeśli chcesz porównać ceny u konkurencji, tj. po za allegro bo EAN wskazuje dokładnie konkretny produkt. Nie ma obawy że wyszukasz coś podobnego, prostszego, tańszą wersję tylko dokładnie to samo.

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@krejzole Wiem z doświadczenia, że niektórzy nie podpinają wszystkich swoich sprzedawanych produktów pod bazę EAN, no i później znajdujesz produkt, który cię interesuje w jeszcze niższej cenie, a przez wyszukiwanie po EAN w życiu byś do tego nie doszedł. Dlatego zawsze warto jeszcze daną rzecz wrzucić w szukajkę i przefiltrować po najniższej cenie. A porównywarki cen nie wszystko zawsze pokazują, ja z nich nie korzystam, bo często jestem w stanie samodzielnie znaleźć daną rzecz kilkanaście procent taniej.

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Filtrowałem na wszelkie sposoby, po EAN i bez. Lerojek wyszedł najtaniej, właśnie zamówiłem w sklepie stacjonarnym online, za godzinę będę miał przyszykowane na magazynie. Wskakuję na 5 min. podaje nr. zamówienia odbieram opłacony towar - to jest wygoda. 

Kiedyś wszystko szło przez allegro teraz po prostu się to nie opłaca.

 

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@krejzole No niestety, a będzie jeszcze drożej, bo allegro nakłada coraz większe opłaty na sprzedawców  a wiadomo, że ostatecznie za wszystko płaci klient.

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Trochę się zgapiłem bo za tą kwotę zamówienia dostarczają gratis w 48 godzin. Ale przy okazji odbioru wpadnę do mamusi na obiadek.

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@krejzole To już Twój wybór – zapłacić mniej, ale poczekać nieco dłużej na dostawę. Zresztą na meble zazwyczaj czeka się dość długo, więc według mnie to spoko układ.

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

Zakup z wczoraj takie psikadło do farby z firmy YAT 0, 

na all 930 zł zajechałem do sprzedawcy bo akurat z okolicy 850 zł. Napewno jeszcze przyoszczędził na prowizji.

Do czego to prowadzi?

Byłem pionierem w zakupach online w swojej rodzinie, teraz kupuję znów stacjonarnie i to w czasie zarazy 😂

oznacz moderatorów