anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwarka punktów Allegro One nie działa

MAMY ROZWIĄZANIE!
carek5
#8 Zapaleniec#

Chciałbym zwrócić produkt przez allegro one lecz wyszukiwarka punków nie działa - cały czas się odświeża.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@carek5 spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki. Jeśli to pomoże wyczyść dane przeglądarki, z której korzystasz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
carek5
#8 Zapaleniec#

@la_nika sprawdzałem na innej przeglądarce  jak i innym komputerze (w pracy - inny dostawca Internetu ) tez nie działa. Czy problem dotyczy tylko mnie ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@carek5 nie mamy innych zgłoszeń na ten temat. Sprawdziłam to na tej stronie i wyszukiwarka punktów działa. Czy możesz przesłać nagranie ekranu lub zrzuty krok po kroku jak to u Ciebie wygląda?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
carek5
#8 Zapaleniec#

@la_nika dokładnie ta strona, ładuje się po sekundzie odświeża i tak bez końca, chce odesłać paczkę nie mogę znaleźć punktu odbioru. Jest  mi pani w stanie sprawdzić gdzie w przeworsku (37-200)  mogę nadać taka paczkę ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@carek5 jest Allegro One Punkt, Pakersi (A006916) Ul. Krakowska 17
37-200 Przeworsk i Allegro One Punkt, Furgonetka A006490 Ul. Niepodległości 57, 37-200 Przeworsk. 

@serwis-texas dzięki! U mnie działa, sprawdzałam na FF i Chromie, więc będę wdzięczna za info, żebym mogła przekazać zgłoszenie do Działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@la_nika 

Nie mam żadnego tropu. Windows 7, 10, 11 przeglądarki aktualne. Błąd wypatrzyłem z tydzień temu ale jakoś mi nie było to potem potrzebne. Generalnie , przeładowuje stronę w kółko.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas oki, dziękuję! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
gawiuimarcin
#2 Obserwator#

Wasza strona nie działa (https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas). Po otwarciu przeglądarki tak jakby cały czas się restartowała. Mimo, że mam status SMART! nie mogę z niego skorzystać, bo nie mogę wybrać paczkomatu!

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@la_nika 

Monia, kwestia jakiejś wtyczki, Windowsa 10. Mam to na trzech różnych przeglądarkach. Postaram się jeszcze coś poszukać ale błąd jest!

oznacz moderatorów
gawiuimarcin
#2 Obserwator#

Ja wyłączyłem wszystkie możliwe wtyczki, sprawdziłem na różnych przeglądarkach oraz różnych systemach operacyjnych. Jak dla mnie wtyczka JS od mapy psujeBez tytułu.png

oznacz moderatorów
actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry.

Jak mogę sprawdzić, gdzie znajdują się zielone automaty Allegro One jeśli Wasza strona nie ładuje się poprawnie?

https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@actp-sklep potwierdzam u mnie też nie działa. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@actp-sklep jest to najprawdopodobniej problem ze wtyczkami. 
Wyłącz wtyczki lub spróbuj skorzystać z innej przeglądarki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@la_nika nie korzystam z żadnych wtyczek, u mnie nie działa na 
Windows - FF, FF DEV , Vivaldi, Opera, Chrome 
Android - Chrome, FF 

oznacz moderatorów
wytrawne-wino
#1 Nowicjusz#

allegro one nie można znaleźć punktów nadawczych i paczkomatów allegro one ponieważ strona odpala się i odświeza co 2 sekundy uniemożliwiając wyszukania miasta. Zgłaszam awarie strony

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Potwierdzam awarie: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
annam26
#8 Zapaleniec#

Otrzymałam informację, że punkt odbioru paczki jest niedostępny i podany link, po wciśnięciu którego telefon i komputer "głupieją"! Obraz skacze, ginie i nigdzie nie łączy! Mam nadzieję, że allegro panuje nad linkami, jakie wysyłane są do ich klientów 😞 Link to: https://one.allegro.pl/p/BIAU

 

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak działa od wczoraj ich strona!

oznacz moderatorów