anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

pazurkioslo
#7 Wielbiciel#

Witam jestem użytkownikiem Allegro od ponad 7 lat. Pierwszy raz od lat  wystawiłam coś na sprzedaż, Allegro zablokowało moje konto i napisali ze moje konto jest powiązane z innymi kontami na Allegro na które zostały nałożone sankcje i odblokują mi dopiero jak tamte konta sie z nimi skontaktują. Zablokowali mi wypłatę środków na prawie tysiąc złoty. To jakis absurd !!! Jestem wściekła i zażenowana. Czy ktoś coś mi doradzi ? Nie mam żadnych innych kont ! Co jeżeli tamte konta się nie skontaktują z nimi? Nie odblokują mi konta i nie oddadzą moich peiniadzy ?! Bo przecież rozliczyłam się z nimi a jak chciałam wypłacić swoje pieniądze dosualam blokadę. Śmiech na sali 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pazurkioslo Żeby konto mogło zostać odblokowane, musisz się zastosować do otrzymanych wskazówek. Nie ma innej możliwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pazurkioslo
#7 Wielbiciel#

czyli rozumiem ze okradli mnie na 800 zl ponad i mam czekac az jakies inne konta sie z nimi skontaktuja. Przez 7 lat jakos nie bylam powazana z innymi kontami a nagle jak chce wyplacic swoje pieniadze po rozluczeniu sie z nimi juz jestem powiazana z jakimis kontami. Absurd 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Za sprzedaż pierwszego przedmiotu od razu ban? Jak argumentują i z kim niby jesteś powiązana?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@pazurkioslo Blokady i powiązania kont są niekiedy absurdalne - nie raz widzieliśmy to na forum - ale zdarza się, że np. ktoś z domowników lub partner/partnerka na tych samych danych adresowych podanych w allegro ma nieopłacone rachunki wobec allegro i wtedy właśnie dzieją się takie rzeczy.

oznacz moderatorów

pazurkioslo
#7 Wielbiciel#

pytalam w rodzinie nikt nie ma. Badz nie pamieta, czy jest jakis sposob na mimo to odzyskanie konta i moich pieniedzy ? oni podali mi 2 konta z ktorymi niby jestem powiazana i 1 raz w zyciu slysze o takich kontach. 

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@pazurkioslo zawsze jest opcja że gdzieś kiedyś był jakiś wyciek danych i ktoś założył konta na Twój adres, coś sprzedał, nie zapłacił prowizji i stąd blokada.

oznacz moderatorów