anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zajrzyj do obserwowanych wyszukiwań - czyli nowy wygląd Obserowowanych Wyszukiwań

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

da się to wszystko jakoś rozwiązać, tak samo jak kiedyś był dawno temu przycisk "wystawione w ciągu"  i można było wybrać opcję 24h ... ale nie lepiej coś jak zwykle popsuć, albo uszczęśliwić na siłę

Odpowiedz
Ładowanie...

Zajrzyj do obserwowanych wyszukiwań - czyli nowy wygląd Obserowowanych Wyszukiwań

d0m3l_
#8 Zapaleniec#

"wystawione w ciągu 24h" powoduje że musiałbyś sprawdzać aukcje równo co 24h i wciąż nie daje funkcjonalności OLXa czyli "nowe od ostatniej wizyty". Allegro krąży wokół tej opcji ale nie potrafi zaimplementować jej wprost.

Ech, kiedyś ludzie myśleli że komputery będą ułatwiać życie, a tu tylko nieustanna walka z niespełnionymi marzeniami programistów....

Odpowiedz
Ładowanie...

sniezny_08
#8 Zapaleniec#

Bo Allegro ma ułatwić życie ale tych na górze, nie użytkowników.

Odpowiedz
Ładowanie...

sniezny_08
#8 Zapaleniec#

Tylko po co zmieniać wizualnie skoro jest fajna? Ci pseudoznawcy od marketingu zostali wytresowani, że stronę trzeba zmieniać co jakiś czas. Nie trzeba.

Ta nowa wersja jest tragiczna, fotki są nienaturalnych rozmiarów, porozciągane, duże, nieostre. Nie każdy używa smartfona żeby mieć zdjęcia jak słąbowidzący a nawet dla smartfona ta nowa wersja jest porażką. Osoba co to robiła jest chyba kompletnym ignorantem w kwestii

Odpowiedz
Ładowanie...

sniezny_08
#8 Zapaleniec#

To samo mogę powiedzieć o tej "zmianie". Najwyraźniej Allegro wprowadza "nowy wspaniały świat" bez względu na to czy użytkownikom to odpowiada. Te nowe powiadomienia są tragedią, mam specyficzną kategorię kolekcji i nie jestem w stanie śledzić nowych aukcji gdy przychodzą te nowe powiadomienia. Regularnie przeglądałem je codziennie a teraz kilka zalega w skrzynce i nie wiadomo co z nimi - chyba je usunę bo czytać się tego nie da.

Odpowiedz
Ładowanie...

imarcel
#2 Obserwator#

cześć. U Was też nie ma listy obserwowanych ? Od wczoraj mam pustki a kilka rzeczy mnie interesowało i dupa.

Odpowiedz
Ładowanie...

sniezny_08
#8 Zapaleniec#

Ja mam. Nawet przez parę dni dali mi spokój z nową wersją i miałem tę starą, dobrą. A dzisiaj znowu syf.

Odpowiedz
Ładowanie...

Sens zakładki obserwowane, jak Allegro to olewa...

HeavyYans
#1 Nowicjusz#

Witam

Mam kilka przedmiotów od sprzedających, w kategorii obserwowane. Teoretycznie allegro powinno poinformować mnie o każdych zmianach w obserwowanych aukcjach, jednak tego nie czyni!

Przykładowo...miałem w obserwowanych 1 aukcję. Dość niespodziewanie, wystawiający zakończył ją o 16.10. Teraz jak piszę te słowa jest godzina 01:10 dnia następnego - jednak jakiekolwiek informacji na e-mail ( nawet w folderze SPAM) BRAK!

Jaki ma sens taka funkcja, jak o niczym ważnym nie informuje?! 

Jedynie co Allegro, swojej niezmierzonej łaskawości, przesyła to nowe aukcje "łapiące się" do obserwowanej kategorii. To po "WIELKI MĘSKI CZŁONEK" taka funkcja!

SAM POTRAFIĘ ZNALEŹĆ NOWE OFERTY, BEZ ŁASKI TĘPEGO AUTOMATU! 

Pozdrawiam zwykłych użytkowników Allegro. Nie pracowników!

Odpowiedz
Ładowanie...

Sens zakładki obserwowane, jak Allegro to olewa...

lew433
#21 Demiurg#

Dzięki za pozdrowieniasealedsealedsealed

Odpowiedz
Ładowanie...