anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zajrzyj do obserwowanych wyszukiwań - czyli nowy wygląd Obserowowanych Wyszukiwań

d0m3l_
#8 Zapaleniec#

mam dokładnie takie same przemyślenia - przejrzenie moich subskrypcji w dotychczasowej formie zajmowało mi kilka minut dziennie (głównie kręcenie kółkiem), teraz trzeba bawić się w klikanie, dumanie czy już dany przedmiot widziałem czy nie - momentalnie kompletnie zrujnowali jedną z podstawowych funkcji serwisu aukcyjnego... no chyba że to po prostu kolejny etap przekształcania serwisu aukcyjnego w zwykły sklep internetowy... 

Odpowiedz
Ładowanie...

Zajrzyj do obserwowanych wyszukiwań - czyli nowy wygląd Obserowowanych Wyszukiwań

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

ja już "odklikałem" automatyczne odnawianie Smarta na przyszłość, bo dopóki tamta opcja nie wróci, to wiem że będę kupować niestety mniej, bo robiłem dokładnie to samo, parę minut, z wieloma kartami w nowych oknach, potem zamykanie tych co mnie nie interesują, dodanie do obserwowanych, aukcji które bym chciał licytować i itp. 

Ogółem allegro od dawna dążyło do zmian, pierwsze zmiany wyrzucenie prywatnych osób na allegro lokalnie, czyli ukłon w stronę firm, teraz to, allegro naprawdę idzie w złą stronę, gdyby Olx miał inną formę, to w Pl była by zmiana lidera, bo ebay niestety jeszcze oferuje wciąż za mało produktów, Ali - jakościowo wiadomo jak jest, poza tym mamy Pl rynek, gdzie produkty są mieszanką wschodu i zachodu i stare allegro w formie z prywatnymi użytkownikami łączyło to fenomenalnie, ale te czasy już niestety nie wrócą ...

Odpowiedz
Ładowanie...

Knowhere
#21 Demiurg#

Tak sobie myślę, że po prostu w tych mejlach z nową formatką obserwowanych, należy zacząć masowo klikać poniższą opcję (znajdującą się na dole mejla):

obserwowane.png

Bo tego chyba jeszcze nie usunęli, co?
Może wtedy dotrze do przełożonych tego, który wpadł na ten "gienialny" pomysł, że jednak pomysł ten nie był genialny, jak mu się wydawał.

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

robię to co jakiś czas, wpisuję powód, ale jak widać, szanse są raczej marne ... kolejny dzień, kolejny beznadziejny spam ...

Odpowiedz
Ładowanie...

-Lith-
#9 Pomysłodawca#

Właśnie dostałem nowy mailing, znów wygląda po staremu!
Oby tak dalej...

Odpowiedz
Ładowanie...

d0m3l_
#8 Zapaleniec#

ja też, Allegro posłuchało użytkowników? niebywałe, ale dobrze, dobrze...

Odpowiedz
Ładowanie...

glenmoranghie
#13 Ambasador#

@d0m3l_ "Allegro posłuchało użytkowników? niebywałe, ale dobrze, dobrze..." 

Nie posłuchało. Wczoraj również i mój mailing został popsuty...

Odpowiedz
Ładowanie...

Knowhere
#21 Demiurg#

@-Lith- ja na szczęście nigdy nie dostałem tej nowej wersji, o której tu piszecie.

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Hmmm dziwne, to co byliśmy jakimiś wybrańcami ? dziwne ...

Odpowiedz
Ładowanie...

d0m3l_
#8 Zapaleniec#

raczej zmiana jest przeprowadzana etapami, a nie wszyscy naraz... może też zależy od kategorii? tak czy inaczej SYF.

Odpowiedz
Ładowanie...

Knowhere
#21 Demiurg#

@Hellsin Wiesz jak to jest - allegro wybiera jakieś grupy testowe tylko sobie znanym sposobem.

Zmiana wyglądu maila z nowymi ofertami

stanlipa
#7 Wielbiciel#

Witam

niech mi ktoś powie jakim cudem mail już nie jest taki jak do tej pory czyt. dla ludzi, tylko wyglada tak ze szkoda gadać, zamiast miniaturek ofert plus cena itd jak to było do wczoraj, dziś mam wielkie obrazki i to zamiast np 15 nowych ofert widzę zdjęcie np. 2 a resztę żeby zobaczyć trzeba klikać w link i wtedy otwiera się przeglądarka i wyświetla się wszystko u danego sprzedawcy ... jak przywrócić poprzedni widok ?

Odpowiedz
Ładowanie...

Zmiana wyglądu maila z nowymi ofertami

Knowhere
#21 Demiurg#

@stanlipa Nie da się. Przeczytaj posty w tym temacie.

-Lith-
#9 Pomysłodawca#

Witam,
właśnie zostałem "uszczęśliwiony" nowym formatem listy obserwowanych. Jest BEZUŻYTECZNY.
Podpisuję się pod krytyczną uwagą rękami i nogami.
Nie po to subskrybuję kategorie, żeby zobaczyć 3 produkty, a potem ręcznie wertować je w serwisie...
Strzał w stopę.
Gorąco apeluję o przywrócenie starej funkcjonalności powiadomień.

Odpowiedz
Ładowanie...

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Trochę to trwało - ponad 2 tygodnie, ale u mnie na szczęście wróciła stara lista ... ufffff, na szczęście powrót do normalności 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

d0m3l_
#8 Zapaleniec#

ja wczoraj dostałem niespodziewanie starą, ale dzisiaj znowu nową...

Odpowiedz
Ładowanie...

-Lith-
#9 Pomysłodawca#

Mam niestety to samo. Póki co nowy i stary format przychodzi do mnie na zmianę, dzień po dniu...

Odpowiedz
Ładowanie...

ic3men
#7 Wielbiciel#

U mnie zaczęło działać po staremu :D. Teraz żeby tylko nic nie ruszali ... i będzie dobrze.

Odpowiedz
Ładowanie...

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Dziś znów powrót do jakiegoś nowego tworu ... tym razem nowa otoczka wizualna i 9 przedmiotów w kategorii ... Czy Allegro nie rozumie, że nie zmienia się czegoś co jest dobre, ewentualnie starą wersję można zmienić wizualnie ? ... 

Odpowiedz
Ładowanie...

d0m3l_
#8 Zapaleniec#

Nie, Allegro niezbyt słucha głosów klientów, chociaż tutaj widać że coś działa - często przychodzi stara wersja. 

Rozumiem co chcą osiągnąć - odciążyć serwer mailowy (i pewnie serwery służące do przygotowywania maili). Nowe obserwowane w moim przypadku to 200-300 kB vs stare 1 MB - niestety bieżącą techniką nie da się tego zastąpić.

Myślę, że jeżeli bardzo chcą przerzucić obserwowane na wersję online, powinni pójść w stronę OLXa - tam jest coś takiego jak "pokaż wszystkie ogłoszenia, które pojawiły się od ostatniej wizyty" - działa to u nich wyśmienicie. Czyli w wersji Allegro - obserwowane wyszukiwania posortowane od najnowszych, ale w pewnym momencie wyraźne rozgraniczenie i napis "aukcje poniżej oglądałeś już ostatnio" (albo w ogóle je ukryć, na co to komu skoro już oglądał). W sumie prosta rzecz, może w końcu to ogarną 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...