anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na raty - bank co innego Allego co innego

MAMY ROZWIĄZANIE!
nascik
#8 Zapaleniec#

Cześć.

Zakup na raty w mBanku.

Dostałem taką wiadomość od Allegro: "Bank nie przyznał Ci pożyczki, dlatego nie kupiłeś przedmiotów na raty."

To o tyle dziwne, że w mBanku twierdzą, że nadal analizują wniosek.
Ktoś się z tym spotkał? I jaki był finał.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Vryko
#18 Luminarz#

Myślę, że po prostu Allegro ma specjalne kanały kontaktu z bankami, stąd wiedzą szybciej, niż konsultant w samym banku, który nie ma nic wspólnego z udzielaniem pożyczek, a siedzi tam i próbuje odpowiadać na pytania. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
nascik
#8 Zapaleniec#

Cześć,

 

nic z tych rzeczy 🙂 mBank: „Miło nam poinformować, że Twój wniosek o mPożyczkę rozpatrzyliśmy pozytywnie.”

Teraz zatem mam inny problem, bo zanim to podpiszę to muszę wiedzieć, że sprzedawca będzie wiedział za co to przelew.

Pozdrowienia

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@nascik Widzę na Twoim koncie dwie płatności ratalne dotyczące przedmiotu z oferty 7642913719. Jedna jest anulowana i to pewnie informację o niej otrzymałeś, a druga rozpoczęta, czyli procedura jest w toku. 

Wygląda więc na to, że wypełniłeś dwa wnioski, stąd całe zamieszanie 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nascik
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za informacje .

Nie wiem, w którym momencie otwarły się 2 płatności. Ale jeśli tak się stało to już w to nie wnikam.  Idę podpisywać umowę pożyczki i zobaczymy.

Pozdrowienia

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@nascik Sądzę że dwa razy na to samo nie dostaniesz pożyczki

oznacz moderatorów
nascik
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, po zatwierdzeniu pożyczki w banku dostałem informacje o zakończeniu transakcji. Także finalnie sprawa została rozwiązana.

Dziękuję za odzew.

oznacz moderatorów
bogdan2_2008
#2 Obserwator#

Otrzymałem dzisiaj harmonogram spłat kredytu. Czekam na informację od Allegro, ponieważ byłem wcześniej poinformowany o przelaniu pieniędzy na konto sprzedawcy.Do chwili obecnej nie mam informacji ani od Allegto ani od sprzedającego o dacie dostarczenia towaru, a przede wszystkim dlaczego otrzymałem taką informację od Allegro

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Data dostarczenia towaru jest w ofercie (na aukcji) w szczegółach dostawy, na górze po prawej.

oznacz moderatorów