anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup nie wyświetla się w zakładce "zakupy i moje zakupy"???

MAMY ROZWIĄZANIE!
Majdzia321
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam podobny problem...zakupiłam 4 rzeczy od 1 sprzedawcy i kasa poszła z konta, a nie mam tego zakupu w zakładce "moje zakupy" Nie rozumiem tego i nie chciałabym być przez to o ponad 100zł stratna 😕 Proszę o wyjaśnienie. Dziękuje.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Varcan_Designs
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, zakupiłem odkurzacz ale na stary adres i chcę anulować zakup zanim to wyślą, ale nic nie ma w zakładce moje zakupy. Wiadomości email z potwierdzeniem także nie otrzymałem. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Marcinkus89
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Ja również mam ten sam problem.. Kasa z konta poszła, brak informacji w zakładce moje zakupy i brak potwierdzenia transakcji e mail.

oznacz moderatorów
maciek_m0
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo 😕 kasa z konta zeszła, brak info w kupionych i brak maila o zakupie 💣proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji 

oznacz moderatorów
System92
#7 Wielbiciel#

U mnie tak samo.

Dokonałem dwóch różnych zamówień, oba zostały opłacone ale brak maili z powiadomieniami, nie ma też ich na liście zakupów.

Wygląda mi to na jakieś opóźnienie w przetwarzaniu zamówień, pewnie obecnie jest cicha przerwa techniczna / konserwacja i wszystko samo ponownie ruszy za jakiś czas bez naszego udziału.

oznacz moderatorów
maciek_m0
#7 Wielbiciel#

Oby tak było 😕  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
petrolhead663
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. Przelew24 zrobiony, kasa poszła, a brak zamównienia na koncie oraz potwierdzenia zakupu czy płatności na emailu ;__;

oznacz moderatorów
Client:101104988
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam ten sam problem. Napiszcie proszę jeśli coś się w Wszym przypadku ruszy;).

Pozdrawiam

Maciej

oznacz moderatorów
Majdzia321
#7 Wielbiciel#

Już jest wszystko ok 🙂 Chwilowe zawieszenia na allegro 😉

oznacz moderatorów