anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupione, opłacone i....cisza....

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

5 stycznia dokonałam zakup, który natychmiast opłaciłam. Deklarowana była wysyłka w ciągu 3 dni roboczych.
Przewidywany czas dostawy na 12 stycznia

Właśnie kończy się 12 stycznia a sprzedający milczy. Od kilku dni łapie po kilkanaście negów dziennie (wcześniejszych dni nie sprawdzałam)
Przesyłka nawet nie oczekuje na nadanie.
Sprzedający jest pochłonięty zmianą cen ( w te i wewte) na swoich aukcjach więc pewnie nie ma czasu na takie drobnostki jak wysyłka.

Co w tej sytuacji najlepiej zrobić?

Zapytać o zakup?
Wtedy wyświetla mi się :Twoja przesyłka jest opóźniona. Jeżeli sprzedający nie wyjaśnił sytuacji, zgłoś problem z zakupem. Możesz liczyć na nasze wsparcie.
Ocenić sprzedającego?
Czy zgłosić problem z zakupem?

🤔

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ifonka-zaba Cześć. 🙂 Termin zadeklarowanej wysyłki już minął, zatem najlepiej rozpocznij dyskusję — wtedy sprzedający będzie miał 24 godziny na odpowiedź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa. W razie problemów będziemy mogli pomóc i zainterweniować. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Sugerujesz, że  sami  u siebie będziecie interweniować w dyskusji?

Bo to dotyczy Waszego sklepu.

 

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ifonka-zaba Tak, oczywiście. Jeśli tylko pojawią się problemy, to również będziemy interweniować w dyskusji, nawet jeśli zamówienie jest z Oficjalnego Sklepu Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

dla przyjaciół Żaba   Ty tak na serio? stara bywalczyni forum.🙂

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Serio, serio..

Po prostu nie spodziewałam się, że mogę być tak perfidnie oszukana przez było nie było Oficjalny Sklep Allegro😕

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A co to był za zakup jakieś chiny cła etc 

Link do oferty dasz?

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Nie Chiny, nie cła....zakup w oficjalnym sklepie allegro

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

To nawet większe chiny niż z chin ostatnio są problemy z niektórymi towarami np leki suple 

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@LEW433  Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina, że nie doczytałam, ale w mojej pustej głowie nawet mi przez myśl nie przeszło, że Oficjalny Sklep Allegro może tak oszukiwać.

W odpowiedzi na negatywny komentarz za nieterminową przesyłkę piszą :

"To sytuacja jednorazowa, związana ze skalą zainteresowania naszymi ofertami."

A mnie odpiszą, że dwurazowa?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@az1rael   wrrróć! w sumie to poniekąd Chiny, bo zachciało mi się Chińczyka na urodzinowy prezent dla mojej księżniczki, która właśnie kończy za chwilę 7 lat. Dobrze, że udało mi się choć lapciaka wcześniej kupić a to miał być dodatek jako odskocznia od wirtualnego świata.No i prezent będzie bez dodatku

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@ifonka-zaba  Oj, to wielka szkoda, że Twój pomysł (wart naśladownictwa!) spalił na panewce. Bo faktycznie, laptop bez Chińczyka, to jak medium bez remedium. Wiadomo, Vespula vulgaris, tfu!
Na pocieszenie - buziak 😘

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@szymela54  Pocieszenie miłe to przyjęte.

 

cmok obślizgły za to😘

Jak na razie to skutecznie chyba zniechęcono mnie do zakupów na allegro a w oficjalnym sklepie już na pewno. Będę omijać szerokim łukiem.

Co to za sprzedający co tylko jednego dnia łapie 22 negatywy????!!!

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to szkoda że nie doczytałaś jakie są z tym problemy, opisywane tu wiele razy, ostrzegają kupujących przez zakupami z OSA.

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Client:109199213  Na prawym czy lewym kolanie mam przyklęknąć przepraszając? Czy może to mało i mam klęknąć na obu?🤔

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Client:109199213
#12 Orędownik#

@ifonka-zaba 

Nie wiem, jak jest z OSA, ale tutejsi sprzedawcy najchętniej widzieliby kupujących w pozycji kolankowo-łokciowej.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

no nieźle , sklep allegro - tylko w dniu dzisiejszym 19 negatywów, a dzień się jeszcze nie skończył / kuźwa 19!!!! negatywów jednego dnia???!!?? coś się chyba sypie....

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Powinni sobie sami bana wklepać 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

należy się chyba jakaś "nagroda" np. super sprzedawca... a nie... już mają

oznacz moderatorów